حضرت آیت الله علوی گرگانی:

اخذ جریمه دیرکرد بانک ها رفع شود/ رباخواری و درصد بالای وام ها کمر مردم را شکسته است

شناسه خبر : 101089

1399/10/10

تعداد بازدید : 42

اخذ جریمه دیرکرد بانک ها رفع شود/ رباخواری و درصد بالای وام ها کمر مردم را شکسته است
حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: اخذ جریمه دیرکرد بانک ها باید رفع شود چون سبب مشکلات زیادی برای مردم شده است، برخی از مردم نسبت به پرداخت دیرکرد وام با مشکلات مواجه هستند که باید به آنها فرصت داده شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه های علمیه خواهران(کوثر)، حضرت آیت الله علوی گرگانی در دیدار رئیس کل دادگستری و دادستان استان قم که در دفتر معظم له برگزار شد، با تقدیر از عملکرد حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در قوه قضائیه  به خصوص در موضوع مهریه، گفتند:  موضوع رباخواری و نزول در کشور و درصدهای بالای وام ها، کمر مردم را شکسته است، مردم به ما نامه هایی می زنند و درخواست کمک دارند که از شما می خواهیم که به آیت الله رئیسی بگویید در این زمینه ورود پیدا کنند.

ایشان بیان کردند: اخذ جریمه دیرکرد بانک ها باید رفع شود چون سبب مشکلات زیادی برای مردم شده است، برخی از مردم نسبت به پرداخت دیرکرد وام با  مشکلات مواجه هستند که باید به آنها فرصت داده شود.

معظم له عنوان کردند: از رئیس قوه قضائیه که با حضور خود در مسند ریاست قوه قضائیه خدمات خوبی ارائه داده است تشکر می کنم و آرزوی من توفیق ایشان است.

حضرت آیت الله  علوی گرگانی با اشاره به آیه ای از سوره مائده، تصریح کردند: خداوند می فرماید اگر به دستورات ما گوش دهید ما شما را کمک کرده و اجر و پاداش عظیمی می دهیم.

در ابتدای این دیدار دادستان استان قم خاطرنشان کرد: با توجه به اقداماتی که انجام شد هیچ زندانی به دلیل مشکل پرداخت مهریه در زندان های استان قم نداریم. همچنین سعی شده است از زندانیان جرائم مالی کاسته شود.