مدیر حوزه علمیه خواهران استان مرکزی:

تلاش در زمینه تربیت طلاب شایسته تقدیر است

شناسه خبر : 101339

1399/10/15

تعداد بازدید : 44

تلاش در زمینه تربیت طلاب شایسته تقدیر است
مدیر حوزه علمیه خواهران استان مرکزی تلاش در زمینه تربیت طلاب را شایسته تقدیر عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از استان مرکزی، جلسه هیات امنای مدرسه علمیه خواهران معصومیه(سلام الله علیها) تفرش با حضور حجت الاسلام والمسلمین فاضل حسامی مدیر حوزه علمیه خواهران استان مرکزی به همراه تعدادی از معاونین حوزه علمیه خواهران استان، حجت الاسلام والمسلمین حسین حاجلری امام جمعه شهرستان تفرش، حامد عسکری رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان، سعید مویدی معاون فرماندار و مسئولین مدرسه برگزار شد.
 
حجت الاسلام والمسلمین مصطفی مهدیان رئیس هیات امنای مدرسه علمیه خواهران معصومیه(سلام الله علیها) در این جلسه از روند رو به رشد این مرکز علمی ابراز خرسندی و از زحمات دست اندرکاران  تشکر کرد.
وی اظهارداشت: نسبت به مالکیت موقوفی برای مدرسه اقداماتی صورت گرفته که بزودی به مرحله اجرا می رسد و موجب می شود مدرسه در زمینه منابع مالی پایدار تقویت شده و در امور جاری مدرسه خللی ایجاد نشود.
حجت الاسلام والمسلمین فاضل حسامی گفت: باید از تمام افرادی که برای تربیت طلاب تلاش می کنند، همچنین از کسانیکه می کوشند تا دنیای علم را با منبع فیاض معارف؛ اهل بیت(علیهم السلام) آشنا کنند، قدردانی کرد.
نرجس سادات موسوی طلب مدیر مدرسه علمیه خواهران معصومیه(سلام الله علیها) از اجرای برنامه های آتی پیش بینی شده این سازمان از جمله برنامه های ویژه شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ایام شهادت حضرت زهرا(سلام الله علیها ) که با نام "فرزندان فاطمه، بیعت سلیمانی" خبر داد.
از دیگر مصوبات این نشست پیگیری اهدای زمین و ساخت مدرسه علمیه خواهران تفرش از سوی هیئت امنا بود.