مدیرکل امور تبلیغی حوزه های علمیه خواهران خبر داد:

برگزاری نخستین دوره آموزش مجازی زبان‌های اسپانیایی، پرتغالی و فرانسوی ویژه بانوان طلبه

شناسه خبر : 102033

1399/10/23

تعداد بازدید : 353

برگزاری نخستین دوره آموزش مجازی زبان‌های اسپانیایی، پرتغالی و فرانسوی ویژه بانوان طلبه
مدیرکل امور تبلیغی حوزه های علمیه خواهران از برگزاری نخستین دوره آموزش مجازی زبان‌های اسپانیایی، پرتغالی و فرانسوی ویژه بانوان طلبه سراسر کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران(کوثر)، خانم ماندانا جلالی اظهار داشت: نخستین دوره آموزشی زبان های اسپانیایی، پرتغالی و فرانسوی با همکاری مشترک معاونت فرهنگی حوزه های علمیه خواهران و مؤسسه نسیم رحمت به صورت مجازی ویژه طلاب خواهر حوزه های علمیه سراسر کشور برگزار می شود.

وی زمان ثبت نام در این دوره را یکم تا سی ام ی ماه 1399 عنوان کرد و افزود: این دوره دارای ویژگی هایی همچون «برگزاری دوره در فضای مجازی»، «بهره گیری از اساتید توانمند و با تجربه»، «استفاده از متون آموزشی به روز و مدرن»، «ارائه گواهی پایان دوره از سوی معاونت فرهنگی حوزه های علمیه خواهران و مؤسسه نسیم رحمت»، «برگزاری نشست های فرهنگی و تبلیغی به صورت برنامه های ویژه»، «برگزاری کل دوره در 12 ترم و هر ترم 22 جلسه» و «آغاز دوره ها با ترم یک و در پایین ترین سطح ممکن» است.

مدیرکل امور تبلیغی حوزه های علمیه خواهران «ارسال گواهی پایان دوره به آدرس شرکت کننده»، «برگزاری کلاس های آموزشی در خارج از ساعات درسی حوزوی به گونه ای که به فعالیت های علمی طلاب ضربه ای وارد نشود»، «برگزاری کلاس های آموزشی حداقل دو روز و حداکثر سه روز در هفته و هر جلسه درسی یک و نیم ساعت»، «امکان حضور طلاب شرکت کننده در کلاس ها با گوشی تلفن همراه، لپ تاپ و یا کامییوتر شخصی»، « امکان نام نویسی طلاب همه استان ها و شهرها در این دوره آموزشی بدون محدودیت» از دیگر ویژگی های این دوره عنوان کرد.

وی، دارا بودن پرونده تحصیلی در مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و همچنین پرداخت شهریه به مبلغ سی هزار تومان برای ترم نخست به شماره کارت 1001 ـ 0268 ـ 8111 ـ 6273 و ارسال تصویر فیش پرداختی از طریق فرم ثبت نام را نیز از شرایط شرکت در دوره دانست و ادامه داد:  با توجه به محدودیت ثبت نام اولویت با کسانی خواهد بود که زودتر ثبت نام کنند.

خانم جلالی خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای ثبت نام و شرکت در دوره لازم است به نشانی اینترنتی https://zaban.nassimrahmat.ir/مراجعه و مدارکی همچون «تصویر کارت ملی»، «تصویر مدرکی مبنی بر طلبه بودن (کارت شناسایی)»، «یک قطعه عکس سه در چهار جدید و با کیفیت بالا» و «تصویر فیش پرداختی بانکی» را نیز ارسال کنند.

وی با بیان این که این دوره تنها به عنوان یک دوره آموزش زبان طراحی شده است و فارغ التحصیلان آن دارای مهارت های مکالمه، نوشتار و شنیداری آن زبان خواهد بود، گفت: پس از انجام مراحل ثبت نام، هماهنگی های لازم جهت شرکت در دوره از طریق نرم افزار ایتا انجام می شود و دوره های آموزشی نیز از طریق نرم افزار اسکای روم انجام خواهد شد.

گفتنی است، علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 32921069 ـ 025 تماس بگیرید.