استاد مدرسه علمیه الزهرا (س) بندرعباس:

دشمن از مکتب سردار سلیمانی هراس داشت

شناسه خبر : 102037

1399/10/24

تعداد بازدید : 24

دشمن از مکتب سردار سلیمانی هراس داشت
استاد مدرسه علمیه الزهرا (س) بندرعباس گفت: شهادت بزرگترین آرزوی سردار سلیمانی بود که آن را همیشه از خداوند طلب می کرد.

خانم فاطمه عابدینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری کوثر از هرمزگان ضمن عرض تسلیت به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی بیان کرد: مکتب سردار سلیمانی تاثیر بسزایی بر نفوس انسان ها در مسیر کمال و سعادت دارد و می تواند در ابعاد مختلف شخصیتی الگو باشد.

استاد حوزه با اشاره به آیه ۲۹ سوره فتح « سِيمَاهُمْ فِي وُجُوهِهِمْ مِنْ أَثَرِ السُّجُودِ»، اخلاص را بارزترین ویژگی اخلاقی شهید سلیمانی دانست و تصریح کرد: سخن، تصمیم ها، فعالیت‌ها، اعمال و رفتار سردار سلیمانی در خط ولایت بود و به رهبر و مقتدای خویش پایبند بود.

وی خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی علاوه بر انجام واجبات عبادی به مستحبات نیز توجه ویژه­‌ای داشت و از هر فرصتی برای تلاوت آیات قرآن و دعا و مناجات استفاده می کرد.

خانم عابدینی با اشاره به شهادت سردار سلیمانی به دست شقی ترین انسان ها خاطرنشان کرد: شهادت بزرگترین آرزوی سردار بود که آن را همیشه از خداوند و دیگر شهدا طلب می کرد.


وی با اشاره به سختکوشی و زندگی مجاهدانه این شهید بزرگوار افزود: زندگی سردار سلیمانی عاری از هرگونه تکبر و غرور بود که همین امر سبب جذب دلهای مردم و هراس دشمن شده بود.

استاد حوزه با بیان اینکه شهید سلیمانی جوانان را به عنوان ارزشمند ترین سرمایه کشور می دانست، اذعان داشت: سردار سلیمانی خدمت به مردم را افتخاری بزرگ برای خود می دانست و در مقابل مردم متواضع و فروتن بود.