معاون فرهنگی مدرسه علمیه حضرت رقیه(س) برازجان:

خانواده شهدا نمونه آشکار ایثار هستند

شناسه خبر : 102277

1399/10/29

تعداد بازدید : 46

خانواده شهدا نمونه آشکار ایثار هستند
معاون فرهنگی مدرسه علمیه حضرت رقیه(سلام الله علیها) برازجان گفت: خانواده های شهدا در راه دفاع از اسلام و انقلاب، از فرزندان و عزیزان خود گذشتند و از این رو نمونه های آشکار ایثار و سرمایه های جاوید نظام اسلامی هستند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از بوشهر، مریم محمدی به دیدار طلاب مدرسه علمیه خواهران حضرت رقیه(سلام الله علیها) برازجان با مادران شهدایی که از سلاله حضرت زهرا(سلام الله علیها) هستند، اشاره و بیان کرد: به مناسبت شهادت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) با همکاری طلاب طرح تکریم مادران شهدا در سطح شهرستان اجرا شد.

وی با بیان اهمیت تجلیل و تکریم از خانواده های شهدا اظهار کرد: بازگویی خاطرات شهدا از زبان مادرانشان، موجب یادآوری و زنده شدن خاطرات رشادت ها و جانفشانی های آنان در دوران دفاع مقدس می شود.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران حضرت رقیه(سلام الله علیها) برازجان بیان کرد: خانواده های شهدا در راه دفاع از اسلام و انقلاب، از فرزندان و عزیزان خود گذشتند و از این رو نمونه های آشکار ایثار و سرمایه های جاوید نظام اسلامی هستند، زیرا با ایثار خود توانستند موجبات تثبیت انقلاب را ایجاد کنند.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران حضرت رقیه(سلام الله علیها) در تشریح طرح تکریم مادران شهدا اظهار کرد: با توجه به شرایط کنونی جامعه و با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی با تکریم و احترام به خانوادهای شهدا تصمیم بر این شد که در دهه فاطمیه جمعی از طلاب با هماهنگی و رعایت کلیه دستور العمل های بهداشتی از مادران شهدا دیدار و دلجویی کنند.

وی با اشاره به اینکه این طرح در مناسبت های مختلف ادامه خواهد داشت، بیان کرد: طلاب در این ایام با مادران شهید سید مرتضی بحرالعلوم، شهید محمد شنبدی و شهید سید عبدالله موسوی دیدار و طلب دعای خیر کردند.