معاون فرهنگی موسسه آموزش عالی حوزوی الزهرا(س) اهواز:

طرح اعزام بانوان طلبه به مناطق حاشیه‌ای اهواز در ایام فاطمیه اجرا شد

شناسه خبر : 102325

1399/11/01

تعداد بازدید : 87

طرح اعزام بانوان طلبه به مناطق حاشیه‌ای اهواز در ایام فاطمیه اجرا شد
معاون فرهنگی موسسه آموزش عالی حوزوی الزهرا(س) اهواز از اجرای طرح اعزام طلاب مبلغه این موسسه به مناطق حاشیه‌ای جهت برگزاری مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و تبیین معارف فاطمی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از خوزستان، مراسم سوگواری شهادت حضرت زهرا(سلام الله علیها) با اعزام خواهران مبلغه موسسه آموزش عالی حوزوی الزهرا(سلام الله علیها) به مناطق حاشیه شهر اهواز برای عموم بانوان این مناطق با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

خانم فاطمی نهاد، معاون فرهنگی موسسه آموزش عالی حوزوی الزهرا(س) اهواز در خصوص نحوه اجرای این طرح اظهار داشت: طرح اعزام طلاب و خواهران مبلغه به مناطق حاشیه‌ای اهواز ارسال ۹۷ در ایام فاطمیه از سوی معاونت فرهنگی موسسه آموزش عالی حوزوی الزهرا(س) اهواز برنامه‌ریزی و اجرایی شده است.

وی افزود: در این طرح عناوین سخنرانی و تعداد برنامه‌ها با توجه به نیاز مناطق حاشیه از طریق معاونت فرهنگی موسسه احراز شده و بعد از جلسات با خواهران مبلغه و تبیین مسائل جاری در مناطق، اعزام طلاب به مناطق جهت تبلیغ معارف فاطمی صورت می‌گیرد.

فاطمی نهاد در پایان گفت: امسال با توجه به شرایط کرونا ۱۰ نفر از طلاب مبلغه سطح ۳ در این طرح شرکت کرده و برنامه‌های متنوعی از قبیل؛ سخنرانی، نشست معرفتی با موضوع سبک زندگی فاطمی، حلقات پرسش و پاسخ، پاسخ به شبهات فاطمیه و مرثیه‌سرایی برگزار کردند.