استاد حوزه مازندران:

زندگانی حضرت زهرا (س) راهبرد جهانی برای مردم عالم است

شناسه خبر : 102329

1399/10/30

تعداد بازدید : 59

 زندگانی حضرت زهرا (س) راهبرد جهانی برای مردم عالم است
حجت الاسلام میر عمادی استاد حوزه مازندران گفت: زندگانی حضرت زهرا (س) محور حقیقی و راهبرد جهانی برای مردم عالم است

به گزارش خبرگزاری کوثر از مازندران، آقای سید ابوالحسن میرعمادی در مراسم گرامی داشت شهادت حضرت زهرا (سلام‌الله علیها) در مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران بیان کرد: در عالم بشریت همیشه گروهی به‌عنوان مستکبرین به دنبال بردگی، به خدمت گرفتن و دربند کشیدن همه مردم جهان هستند؛ لذا وقتی دینی به نام اسلام برای احقاق حقوق مظلومان قد علم می‌کند، طبیعتاً دشمنی‌ها هم به سمت اسلام و مسلمانان می‌رود؛ زیرا این دین سنگی بزرگی جلوی راه و تحقق اهدافشان است.
 وی افزود: دشمنان تمام امکانات خود را برای نابودی اسلامی به کار گرفته‌اند، زیر سوال بردن جنگ‌های پیامبر در صدر اسلام، ساخت فیلم برعلیه ارزش‌های دینی، تدوین کتاب و ایجاد جریان طالبان، وهابیت، داعش، القاعده از جمله این اقدامات است که قصد دارند به هر طریقی چهره اسلام را نزد مردم عالم قبیح و زشت نشان دهند.
فعال فرهنگی گفت: وظیفه ما شیعیان، جهاد در راه خدا به جهت نشان دادن قدرت خود به مستکبران است، مانند هشت سال دفاع مقدس، مدافعان حرم در جبهه مقاومت و خارج از مرزها در سپاه قدس که جانانه ایستادگی کردیم.
وی افزود: سعی و تلاش دشمنان بر خراب کردن چهره اسلام واهل بیت(علیهم السلام) در بین عالمیان است اما ما باید به‌عنوان فرزندان مکتب امام صادق (علیه‌السلام) چهره واقعی دین را نشان دهیم و شناساندن وقایع و حقایق فاطمیه و ابعاد زدگانی حضرت زهرا(سلام‌الله علیها) راهبرد جهانی در این مسیر است.
میرعمادی گفت: پذیرش شهادت حضرت فاطمه( سلام الله علیها سبب اثبات و قبولی ولایت امام علی( علیه السلام) است، به همین دلیل دشمن تلاش می کند این حقیقت را مخفی و افسانه جلوه دهد.
وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر وظیفه ما این است که حضرت زهرا سلام الله علیها را به عنوان یک برند جهانی با تدوین کتاب، مقاله، تولید محتوا به عالمیان بشناسانیم و زمینه را برای ظهور امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) مهیا کنیم.