حضور فعال مرکز نشر هاجر در نمایشگاه مجازی کتاب تهران/ تخفیف ۲۰ درصدی برای خرید آثار

شناسه خبر : 102472

1399/11/04

تعداد بازدید : 254

حضور فعال مرکز نشر هاجر در نمایشگاه مجازی کتاب تهران/ تخفیف ۲۰ درصدی برای خرید آثار
همزمان با برپایی نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، مرکز نشر هاجر (ناشر تخصصی زن و خانواده) وابسته به مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران کشور، با تمامی آثار مکتوب و به صورت برخط خود در این نمایشگاه حضور پیدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران(کوثر)، آقای احمد شایان فر در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به حضور مرکز نشر هاجر(ناشر تخصصی زن و خانواده) با تمامی آثار مکتوب و به صورت برخط در این نمایشگاه، اظهار داشت: نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد و فعالیت این نمایشگاه مجازی رسماً از اول بهمن ماه به منظور بهره مندی مخاطبان و فرهیختگان آغاز گردید.

وی افزود: نمایشگاه کتاب تهران امسال به سبب محدودیت های کرونایی برای نخستین بار به صورت مجازی از اول تا ششم بهمن ماه ۱۳۹۹ از طریق وبسایت نمایشگاه مجازی کتاب به نشانی www.tehranbookfair.irبرگزار می شود.

آقای شایان فر با اشاره به اینکه برپایی نمایشگاه‌های کتاب تاثیر مهمی در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی دارد، گفت: برگزاری نخستین نمایشگاه کتاب تهران به صورت مجازی و به نشانی https://tehranbookfair.ir/#/pavilion/6035/searchمی تواند نقش بسزایی در ترویج و ارتقای سطح آگاهی‌های عمومی افراد به ویژه فرهیختگان حوزه و دانشگاه ایفا کند.

وی  تأکید کرد: در اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران  ۹۰۰ اثر مرتبط با زن و خانواده گردآوری شده است و مباحثی از جمله دفاع مقدس، درسی و معارفی، اهل بیتی و تفسیری فلسفه، کلام، اعتقادی و روان‌شناسی موضوعات سایر کتب را به خود اختصاص می‌دهند.

آقای شایان فر با اشاره به اینکه در این نمایشگاه تمامی آثار مرکز نشر هاجر(ناشر تخصصی زن و خانواده) تخفیف ویژه ای درنظر گرفته شده است، گفت: کتاب‌های بخش این مرکز با تخفیف ۲۰ درصد در اختیار خریداران قرار می‌گیرد و خریداران کتاب‌های خریداری‌شده از نمایشگاه، کتب خود را بدون هزینه پست دریافت می‌کنند.

مدیرعامل مرکز نشر هاجر ادامه داد: امکان بازدید و خرید همزمان یک میلیون و ۵۰۰ هزار کاربر در سایت نمایشگاه مجازی کتاب تهران فراهم شده است و بازدید ۲۴ساعته انجام می‌شود و فرآیند خرید و مشاهده کتاب‌ها در طول شبانه‌روز برقرار خواهد بود.