همزمان با دهه فجر؛

ساختمان جدید مدرسه علمیه خواهران نورالزهراء(س) تهران افتتاح می‌شود

شناسه خبر : 102515

1399/11/05

تعداد بازدید : 143

ساختمان جدید مدرسه علمیه خواهران نورالزهراء(س) تهران افتتاح می‌شود
مؤسس و تولیت مدرسه علمیه خواهران نورالزهراء(س) تهران گفت: امسال و همزمان با دهه مبارک فجر ساختمان جدید این مدرسه علمیه افتتاح می شود.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران(کوثر)، حجت الاسلام سید رضا فقیهی از افتتاح ساختمان جدید مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) تهران خبر داد و اظهار داشت: این ساختمان امسال همزمان با ایام الله دهه فجر افتتاح خواهد شد.

وی افزود: ساختمان قبلی مدرسه علمیه خواهران نورالزهراء(س) قدیم ساخت بود و نیاز به ساختمان جدید و مجهز احساس می شد؛ لذا ساختمان جدید در 5 طبقه همراه زیرزمین احداث و آماده بهره برداری شده است.

مؤسس و تولیت مدرسه علمیه خواهران نورالزهراء(س) تهران با بیان این که این ساختمان با بنای 5700 متر در زمینی به مساحت 1300 متر بنا شده است، ادامه داد: این ساختمان دارای 30 کلاس آموزشی، 10 اتاق اداری، سالن آمفی تئاتر نمازخانه، سالن اجتماعات، آبدارخانه، کتابخانه بزرگ با 20 هزار جلد کتاب و پارکینگ است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین برای این مجموعه آموزشی 300 متر محوطه غیر از فضای ساختمان در نظر گرفته شده است.

حجت الاسلام فقیهی با اشاره به ایجاد منابع پایدار جهت پوشش هزینه های مدرسه علمیه نورالزهراء(س) تهران، گفت: در همین راستا تعداد 5 واحد تجاری با متراژ هر واحد 40 متر و در مجموع 200 متر ساخته شده و به صورت اجاره واگذار شده است.

وی در پایان بیان داشت: مدرسه علمیه خواهران نورالزهراء(س) تهران در خیابان سراج نبش خیابان شهید ممنونی واقع شده است.