از 11 بهمن ماه 99 به مدت شش ماه؛

دوره آموزشی اعتقادی طرح ولایت ویژه طلاب خواهر برگزار می شود/ افتتاحیه 8 بهمن ماه

شناسه خبر : 102552

1399/11/06

تعداد بازدید : 268

دوره آموزشی اعتقادی طرح ولایت ویژه طلاب خواهر برگزار می شود/ افتتاحیه 8 بهمن ماه
مدیرکل تهذیبی تربیتی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران از برگزاری دوره آموزشی اعتقادی طرح ولایت ویژه طلاب خواهر سراسر کشور خبر داد و گفت: این دوره از 11 بهمن ماه 99 آغاز می شود و تا شش ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران(کوثر)، حجت الاسلام آرش رجبی اظهار داشت: اداره کل تهذیبی تربیتی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران با همکاری مؤسسه آموزشی و  پژوهشی امام خمینی(ره) دوره آموزشی اعتقادی طرح ولایت را برای طلاب خواهر سراسر کشور برگزار می کند.

وی با بیان این که دوره آموزشی شامل شش مبحث بنیادین است که به صورت مبسوط توسط اساتید برجسته و مجرب برگزار خواهد شد، افزود: این طرح کشوری با استقبال بسیار خوب طلاب حوزه های علمیه خواهران مواجه شد و مشارکت بالغ بر 2000 طلبه خواهر متقاضی از سراسر کشور را شاهد بودیم.

مدیرکل تهذیبی تربیتی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران ادامه داد: این دوره پس از آموزش رابطین و خادمین استانی به عنوان سرتیم های شبکه، از روز شنبه 11 بهمن ماه 1399 آغاز می شود و طبق برنامه ریزی صورت گرفته  حدود 6 ماه به طول خواهد انجامید.

وی با بیان این که افتتاحیه این دوره با حضور حجج اسلام والمسلمین بهجت پور مدیر حوزه های علمیه خواهران و محمود رجبی قائم مقام موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) و تعداد محدودی از متقاضیان استان قم روز چهارشنبه 8 بهمن ماه جاری برگزار می شود، خاطرنشان کرد: افتتاحیه این دوره با رعایت شیوه نامه های بهداشتی از ساعت 8:30 تا 11 در سالن آیت الله شرعی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران برگزار خواهد شد.