معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران خبر داد:

استقبال 2000 نفری طلاب خواهر از دوره طرح ولایت/ به دنبال اجرای طرح ولایت در مساجد و محلات هستیم

شناسه خبر : 102642

1399/11/08

تعداد بازدید : 88

استقبال 2000 نفری طلاب خواهر از دوره طرح ولایت/ به دنبال اجرای طرح ولایت در مساجد و محلات هستیم
معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران گفت: از اهداف ناب و عالیه برگزاری طرح ولایت، دنبال کردن مسیر و راه نورانی خداوند و کمک کردن به افرادی است که از زیر پرچم الله متفرق شده اند تا راه را پیدا کرده و مسیر صحیح را بپیمایند.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران(کوثر)، خانم معصومه ظهیری در مراسم افتتاحیه طرح ولایت طلاب خواهر سراسر کشور که پیش از ظهر امروز چهارشنبه 8 بهمن ماه 1399 در سالن آیت الله شرعی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران برگزار شد، اظهار داشت: بیش از 2 هزار نفر از طلاب خواهر در دوره طرح ولایت پیش رو شرکت خواهند کرد.

وی با اشاره به استقبال بی نظیر بانوان طلبه از طرح ولایت، گفت: غنای علمی، شیوه اجرا و دستاوردهای این طرح بر کسی پوشیده نیست و استقبال طلاب از این طرح  اثبات کننده این موضوع است.

معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران افزود: امیدوار هستیم که بتوانیم این طرح را ارتقاء دهیم و با کمک اساتید به صورت مسجدمحور، کانون محور و محله ور اجرایی کنیم.

وی ادامه داد: یکی از اهداف ناب و عالیه برگزاری طرح ولایت، دنبال کردن مسیر و راه نورانی خداوند و کمک کردن به افرادی است که از زیر پرچم الله متفرق شده اند تا راه را پیدا کرده و مسیر صحیح را بپیمایند.

خانم ظهیری با تأکید بر این که ما باید نسل امروز جامعه را از درگیر شدن با شبهات به ویژه شبهات عقیدتی دور کنیم  و راه صحیح را به همگان نشان دهیم، خاطرنشان کرد: این جز با اتکال به خداوند و ولایتمداری قابل تحقق نخواهد بود.

وی در پایان با بیان این که ایستادگی زیر پرچم الله و پیروی از ولایت الهی نیازمند استقامت، تلاش و کوشش است، گفت: نتیجه این ایستادگی آیه 54 و 55 سوره بقره است که خداوند می فرماید: «إِنَّ الْمُتَّقِينَ فِي جَنَّاتٍ وَنَهَرٍ* فِي مَقْعَدِ صِدْقٍ عِنْدَ مَلِيكٍ مُقْتَدِرٍ؛ در حقيقت مردم پرهيزگار در ميان باغها و نهرها، در قرارگاه صدق نزد پادشاهى توانايند».