مؤسس مدرسه علمیه خواهران فاطمیه(س) ملاثانی:

آرمان مبارزه با ظلم و استبداد عالم‌گیر شده است

شناسه خبر : 103663

1399/11/27

تعداد بازدید : 45

آرمان مبارزه با ظلم و استبداد عالم‌گیر شده است
مؤسس مدرسه علمیه خواهران فاطمیه(س) ملاثانی آرمان مبارزه با ظلم و استبداد را عالم‌گیر دانست.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران از خوزستان،‌ حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالکریم سلطانی در نشست پژوهشی مدرسه علمیه خواهران فاطمیه(سلام الله علیها) ملاثانی که به‌ صورت مجازی در سامانه سیما برگزار شد، ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر، به نقش ولایت‌فقیه در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز انقلاب اسلامی محدود به جمهوری اسلامی ایران نیست بلکه انقلابی عالمی است و خون بسیاری از مردان فدا شد تا توانستند اسلام را جهانی کنند.

رئیس هیأت امنای مدرسه علمیه خواهران فاطمیه(سلام الله علیها) ملاثانی با بیان اینکه قدرت پوشالی آمریکا حبابی بیش نیست، افزود: امام خمینی(ره) در سال ۴۳ در ۱۵خرداد، سخنرانی غرائی در برابر آمریکا انجام دادند و آزادمردان جهان پشت این امام را گرفتند و قدرت الهی آن‌ها را یاری کرد و توانستند آن اتفاق بزرگ را رقم بزنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سلطانی افزود: امروز صدای مبارزه با ظلم و فساد از مرکز انقلاب بلند می‌شود و رهبر ما امام خامنه ای(مد ظله العالی) در مقابل زیاده‌خواهی‌های استکبار ایستاده و آمریکا را مفتضح کردند.

وی با اشاره به تلاش غرب و همراهی منافقان داخلی با دشمن برای فشار حداکثری بر ملت ایران، بیان کرد: دشمنان فشارهای فرهنگی و اقتصادی به این انقلاب وارد می‌کنند و متأسفانه در داخل کشور توسط برخی همراهی می‌شود و آمریکای ناتوان را توانمند می‌کنند.

وی در پایان اظهار داشت: شهدای حرم، شهید سلیمانی، ابومهدی المهندس و وحدت ایران و عراق، بغضی برای دشمن ایجاد کرده که نتیجه آن، دشمنی‌های روزافزون با ملت‌های مسلمان است، اما خوشبختانه با کاری که انقلاب اسلامی انجام داده، تحولی عالم‌گیر در جهان ایجاد شده که امیدواریم قدم به قدم به ظهور نزدیک می‌شویم.