مدیر مرکز تخصصی الزهرا(س) قروه:

بانوان جهادگر در شکل گیری فرهنگ نقش کلیدی ایفا می کنند

شناسه خبر : 103778

1399/11/27

تعداد بازدید : 23

بانوان جهادگر در شکل گیری فرهنگ نقش کلیدی ایفا می کنند
خانم زهرا عبدی گفت: نباید از نقش بسیار مهم و کلیدی بانوان فعال جهادگر در شکل گیری فرهنگ و روحیه کار جهادی در کشور غافل شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه علمیه خواهران کردستان، خانم زهرا عبدی با حضور در منزل طلاب جهادگر و فعال با هدف تجلیل و تقدیر از این مادران گفت: در نگاه مقام معظم رهبری، اهتمام ویژه نسبت به فعالیت جهادی آن هم با چاشنی اخلاص در کارها، از جمله رموز مهم موفقیت و پیروزی ملت ما در صحنه های مختلف بوده و در این میان صد البته نباید از نقش بسیار مهم و کلیدی بانوان فعال جهادگر در شکل گیری فرهنگ و روحیه کار جهادی در کشور غافل شد.

وی تاکید کرد: آنچه مهم است این که بدانیم این قبیل تجلیل ها و تکریم ها هم از باب قدردانی حائز اهمیت است و هم به خصوص از این منظر که درکنار رسالت مادری رسالت پدری راهم برعهده دارند.

مدیر مرکز تخصصی الزهرا(س) افزود:  طلاب درکنار رسالت مهم مادری، درعرصه های مختلف فرهنگی، تبلیغی، آموزشی و پژوهشی جهادگرانه ایثارمی کنند و فعالیت دارند.

وی تصریح کرد: شما طلاب، جهادگران عرصه فرهنگ، تبلیغ، آموزش بعنوان پرورش یافتگان دامان فاطمی در امر و رسالت مادری نیز خوش درخشیدید، امید است که باتأسی از خانم فاطمه زهرا(س) نیز همچنان درعرصه خدمت رسانی به خانه، خانواده و جامعه خود کوشا باشید.