معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران سفیران هدایت همدان:

تصویرسازی وارونه از وضعیت کنونی ایران برنامه اصلی دشمن است

شناسه خبر : 104096

1399/12/03

تعداد بازدید : 27

تصویرسازی وارونه از وضعیت کنونی ایران برنامه اصلی دشمن است
معاون پژوهش حوزه علمیه سفیران هدایت همدان تصویرسازی وارونه از وضعیت کنونی ایران را برنامه اصلی دشمن دانست.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران از همدان، حجت الاسلام والمسلمین رضا بهرامی فرزانه، پژوهشگر و نویسنده کتاب "شبهات پرتکرار انقلاب اسلامی"، در نشست بصیرتی«انقلاب و شبهات» در مدرسه علمیه خواهران الزهرا(سلام الله علیها) همدان، انقلاب اسلامی را معجزه قرن دانست و گفت: تصویرسازی وارونه از وضعیت کنونی ایران و همچنین ارائه تصویر غیرواقعی و دروغین در مورد غرب، مهمترین و اصلی ترین برنامه کنونی دشمن است تا اذهان جهانی را بر علیه ایران تغییر دهند.

وی در ادامه افزود: هدف غربی ها از تصویرسازی‌های غلط، هدف قرار دادن استقلال کشور است که راهکارهای مقابله با این چالش فکری، مطالعه منابع موجود براساس آمارهای بین المللی، همچون دفتر برنامه توسعه ملل متحد، سازمان جهانی غذا و دارو، سازمان جهانی سلامت و غیره می باشد.

معاون پژوهش مدرسه علمیه خواهران سفیران هدایت، انواع مقایسه در رابطه با انقلاب اسلامی را در چند محور«مقایسه انقلاب اسلامی با قبل از انقلاب»، «مقایسه‌ انقلاب اسلامی با کشورهای هم سطح» و «مقایسه انقلاب اسلامی با کشورهای پیشرفته ایران» بیان کرد.

وی در ادامه با بیان چرایی استفاده  ترامپ از عبارت " گاو شیرده" در رابطه با عربستان گفت: آمریکا به راحتی از منابع نفتی و ذخایر طلای عربستان جهت پیشبرد منافع خود استفاده می کرد، این در حالی است که سعی در دست درازی به ذخایر پر ارزش ایران را نیز در ذهن می پروراند.

بهرامی فرزانه تصریح کرد: تفاوت جمهوری اسلامی با پهلوی به لحاظ نظامی این است که در دوران طاغوت، تجهیزات نظامی تماما وارداتی و حق استفاده از آنها در اختیار آمریکا و غرب بود اما تجهیزات نظامی امروزه به صورت پیشرفته‌تر بوده و حتی دانش تولید آن داخلی است.

معاون پژوهش حوزه علمیه سفیران هدایت همدان، ضمن بیان اهداف نگارش و تدوین کتاب "شبهات پرتکرار انقلاب اسلامی" مطالعه آن را به خواهران طلبه، جهت پاسخگویی به شبهات روزمره اقشار مختلف توصیه کرد.