معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران کرمان خبر داد:

اختتامیه جشنواره استانی هویت طلبگی برگزار شد

شناسه خبر : 104173

1399/12/04

تعداد بازدید : 32

اختتامیه جشنواره استانی هویت طلبگی برگزار شد
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان کرمان از برگزاری آیین اختتامیه جشنواره استانی "هویت طلبگی در فضای مجازی" خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم نرگس علینقی از برگزاری برنامه اختتامیه جشنواره هویت طلبگی خبر داد و تصریح کرد:  این برنامه مورد استقبال مجموعه حوزوی استان قرار گرفت.

علینقی هدف از برگزاری این جشنواره را زمینه‌سازی رشد اخلاقی و معرفتی طلاب دانست و افزود: از عوامل موثر در گام نهادن طلاب در امر تزکیه و تهذیب نفس، کسب شناخت مطلوب از هویت طلبگی است. از این رو این جشنواره در قالب طرح شعار فرهنگی سال با دو شعار «شناخت هویت طلبگی» و «هویت طلبگی از نگاه طلاب» به مدارس اعلام گردید.

وی بیان داشت: این جشنواره در قالب های منبر صوتی، دست نوشته، کلیپ، استیکر، فیلم، پوستر و اینفوگرافی، ساخت عروسک، طراحی میثاق نامه و مقاله برگزار شد و 152 اثر در مجموع به دبیرخانه ارسال شده و مورد ارزیابی قرار گرفتند.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان کرمان،با اشاره به برگزاری اختتامیه در فضای مجازی، افزود: این برنامه با قرائت گزارش جشنواره توسط دبیر، سخنرانی مدیر محترم مدیریت استان؛ خانم محمدی، سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین شفیعی؛ مبلغ و استاد جامعه المصطفی(ع) و پخش کلیپ و اعلام برگزیدگان برگزار شد.