معاون آموزش مدیریت حوزه علمیه خواهران کرمان:

نوع رفتار طلاب در جذب داوطلبان به حوزه نقش پررنگی دارد

شناسه خبر : 104298

1399/12/06

تعداد بازدید : 79

نوع رفتار طلاب در جذب داوطلبان به حوزه نقش پررنگی دارد
معاون آموزش مدیریت حوزه علمیه خواهران استان کرمان گفت: گفتار و عملکرد بانوان طلبه در جذب داوطلب برای ثبت نام و فعالیت در مدارس علمیه نقش پررنگی دارد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران،خانم مریم شفیعی، معاون آموزش مدیریت حوزه علمیه خواهران استان کرمان، از برگزاری جلسه بانوان حوزوی فعال رسانه ای خبر داد و گفت: این جلسه با حضور کارشناسان خواهر صدا و سیما و مدیر حوزه خواهران استان، در محل مدیریت حوزه علمیه خواهران برگزار شد.

وی با اشاره به برخی از اهداف تشکیل این جلسه، تصریح کرد: با توجه به آغاز پذیرش مدارس علمیه خواهران، مهم ترین هدف، بهره مندی از فرصت ها و ظرفیت‌های کارشناسان خواهر حوزوی صدا و سیما در زمینه تبلیغات پذیرش حوزه های علمیه خواهران و دعوت از طلاب صالحه است.

شفیعی پس از تشریح وضعیت فعلی حوزه های خواهران استان و ارائه گزارشی مختصر در این خصوص، خواستار همکاری و ارائه نظرات و پیشنهادات کارشناسان استان در امر اطلاع رسانی پذیرش حوزه های علمیه استان شد و افزود: گفتار و عملکرد  مجموعه حوزوی استان از جمله اساتید، کادر مدارس و مبلغان و فعالان حوزوی در جذب داوطلب و ادامه تحصیل تاثیر بسزایی دارد.

وی در پایان گفت: امیدواریم با مدد الهی و تلاش و همکاری بانوان طلبه، شاهد حضور و استقبال طلاب شایسته و صالحه برای پذیرش امسال باشیم.