مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) آمل:

رسالت بانوان طلبه الگوگیری از سبک زندگی زینبی و فاطمی است

شناسه خبر : 104559

1399/12/20

تعداد بازدید : 42

رسالت بانوان طلبه الگوگیری از سبک زندگی زینبی و فاطمی است
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام‌الله علیها) گفت: رسالت بانوان طلبه، پاسداری از تعالیم قرآن کریم و الگوگیری از سبک زندگی زینبی و فاطمی است.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم مهربان در نشست با طلاب مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام‌الله علیها) آمل با اشاره به ارزش و جایگاه حضرت زینب(سلام‌الله علیها) بیان کرد: رسالتی که ما بانوان طلبه به‌عنوان زینبیان زمان ‌بر عهده‌ داریم، پاسداری از تعالیم قرآن کریم و الگوگیری از سبک زندگی زینبی و فاطمی است.
وی افزود: تحصیل اخلاق نیکو در حوزه‌های علمیه، مهم‌تر از علوم دیگر است، چرا که زمانی کلاممان برای یک دانشجو یا یک فرد عادی اثرگذار خواهد بود که مزین به اخلاق حسنه الهی باشد.
مدیر مدرسه علمیه حضرت فاطمه الزهراء( سلام‌الله علیها) آمل اعلام کرد: همان‌گونه که حضرت زینب(سلام‌الله علیها) پس‌ از آن همه مصیبت در روز عاشورا، همه‌ چیز را زیبا و الهی دیدند، ما نیز باید از این بانوی بزرگوار الگو گرفته و اخلاق الهی و بصیرت دینی را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم.
وی تصریح کرد: افتخار ما این است که در کشوری شهیدپرور و زیر سایه نائب بر حق امام زمان(عج الله تعالی فرجه الشریف) امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) زندگی می‌کنیم که این ‌سعادت بزرگی است.