موسس مدرسه علمیه حضرت نرجس(س)ساری:

تاسیس مدرسه علمیه فرصتی برای تربیت دینی نسل آینده است

شناسه خبر : 104917

1399/12/20

تعداد بازدید : 44

تاسیس مدرسه علمیه فرصتی برای تربیت دینی نسل آینده است
موسس مدرسه علمیه حضرت نرجس(سلام الله علیها) ساری گفت: یکی از بهترین فرصت‌های الهی به انسان ها، زمانی است که بتوان نسلی را با تربیت دینی، پرورش داد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام والمسلمین سید صادق پیشنمازی، در حاشیه بازدید از مراحل ساخت دبستان دخترانه تزکیه در محوطه مدرسه علمیه حضرت نرجس(سلام الله علیها) در نشست با خیرین و مسئولین شهرستانی، با اشاره به این که هدف اصلی توسعه، تربیت مهدوی است، بیان کرد: خروجی تحصیل در حوزه‌های علمیه، انسان‌هایی همچون امام خمینی(ره) و شهید مطهری و دیگر بزرگان است، ارتباط و تائید این بزرگان در خصوص حوزه علمیه از امتیازات آن محسوب می‌شود.
وی با تاکید بر این که باید از فرصت‌ها استفاده کرد، افزود: در این مسیر توجه به باقیات الصالحات، از جمله اولاد یا همان فرزندان ضرورت دارد، چرا که بنا بر فرموده  قرآن، تربیت فرزندان ارزش بالایی دارد.
استاد حوزه در ادامه عنوان کرد: در راستای تربیت فرزندان، اگر توان مالی کمی داریم، باید از آبروی خود خرج کنیم تا در روز یوم‌الحسرت پشیمان نباشیم، امروز به بهانه ساخت مدرسه خودمان را می‌سازیم، چرا که خدای متعال بی‌نیاز مطلق است.
وی در پایان اظهار کرد: یکی از بهترین فرصت‌های الهی به انسان ها زمانی است که بتوان نسلی را با تربیت دینی پرورش داد، چرا که ثمره آن به خودمان بر می‌گردد.