عضو شورای سیاستگذاری حوزه های علمیه خواهران:

مرحومه داودی از زنان تربیت شده دکترین انقلاب اسلامی بود

شناسه خبر : 104929

1399/12/18

تعداد بازدید : 70

مرحومه داودی از زنان تربیت شده دکترین انقلاب اسلامی بود
عضو شورای سیاستگذاری حوزه های علمیه خواهران گفت: دکترین انقلاب اسلامی نه به دنبال تربیت زنان سنتی و نه به دنبال تربیت زنان مدرن است، بلکه هدف تربیت بانوانی انقلابی است و مرحومه خانم داودی دست پرورده این اندیشه و دکترین هستند.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران(کوثر)، خانم فریبا علاسوند در مراسم بزرگداشت بانوی اخلاق و ایثار مرحومه خانم داوودی که سالن آیت الله شرعی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران برگزار شد، اظهار داشت: دکترین انقلاب اسلامی نه به دنبال تربیت زنان سنتی و نه به دنبال تربیت زنان مدرن است، بلکه هدف تربیت بانوانی انقلابی است و مرحومه خانم داودی دست پرورده این اندیشه و دکترین هستند.

وی افزود: مرحومه خانم داودی از زنان تربیت شده مکتب انقلاب اسلامی بود و هر سه ضلع «ازدواج به هنگام و فرزندآوری»، «نقش آفرینی اجتماعی» و «بندگی و عبودیت» را در کنار هم داشت و جزو زنانی بود که به برکت انقلاب اسلامی تا سطوح بالای علمی و اجتماعی پیشرفت کرد.

عضو شورای سیاستگذاری حوزه های علمیه خواهران با بیان این که مرحومه خانم داودی در وهله اول بین خودش و خدا را اصلاح کرد و همین امر سبب شد خداوند بین او و دیگران را اصلاح کند، ادامه داد: ایشان شخصیت ممتازی بود که ضمن کوشایی در اجتماع عبد خداوند بود و در عین اینکه مدیر بود، خادمی نیز می کرد.

وی خاطرنشان کرد: خانم داودی قبل از این که هر گونه مدیریتی را به دست بگیرد، مدیر منابع انسانی در حوزه های علمیه خواهران بود به این معنا که سعی می کرد افراد را حفظ کرده و آنها را با توانمندی هایشان آگاه کند.

خانم علاسوند با تأکید بر این که خانم داودی در تمام مدت مدیریت خودشان، مدیریت مادرانه داشتند و با تمام مسائل و افراد مادرانه برخورد می کردند، گفت: خانم داودی شخصیتی بود که روز به روز در اخلاق، منش، کار، مدیریت و ... پیشرفت کرد و متعالی شد.