معاون پژوهش مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس:

دانش آموخته مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس در جشنواره ملی پژوهش های قرآنی رتبه اول را به خود اختصاص داد

شناسه خبر : 104988

1399/12/20

تعداد بازدید : 59

دانش آموخته مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس در جشنواره ملی پژوهش های قرآنی رتبه اول را به خود اختصاص داد
استاد حوزه گفت: مقاله دانش آموخته مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس، در جشنواره‌ ملی پژوهش های قرآنی به همت مدرسه علمیه فاطمیه دامغان و گرمسار رتبه اول را کسب کرد.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، خانم ژاله سالاری بیان کرد: مقاله «نگرش قرآنی مراتب پاداش دنیوی» خانم طیبه پیشدار دانش آموخته مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس در جشنواره ملی پژوهش های قرآنی به همت مدرسه علمیه فاطمیه دامغان و گرمسار رتبه ی اول را به خود اختصاص داد. 
 
کارشناس پژوهش مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس تصریح کرد: این مقاله در دو بخش پاداش های مادی و معنوی به نگارش درآمده، آنچه که این مقاله را خاص کرده؛ نگاه نویسنده به جایگاه پاداش های مادی و معنوی در قرآن است. 
 
وی در ادامه به برخی از پاداش های مادی و معنوی اشاره کرد و افزود: پاداش مادی شامل کسب محبوبیت و عزت اجتماعی، خیرات و برکات در نسل و ذریه، حل مشکلات و افزایش عمر و گشایش روزی است. 
 
خانم سالاری با اشاره به پاداش های معنوی در این مقاله اذعان داشت: پاداش های معنوی نیز شامل حیات طیبه، شرح صدر، برخورداری از علم و حکمت، برخورداری از بصیرت و روشن بینی و نیروی فرقان، آرامش روحی و روانی و قطع سلطه شیطان می شود.