تقدیر از 19بانوی مبلغ مدرسه علمیه حضرت معصومه(س) بخش جعفریه قم

شناسه خبر : 105336

1399/12/28

تعداد بازدید : 41

تقدیر از 19بانوی مبلغ مدرسه علمیه حضرت معصومه(س) بخش جعفریه قم
آیین تقدیر از 19 بانوی مبلغ که در برنامه شاد تبلیغ مجازی داشتند، در مدرسه علمیه حضرت معصومه(س) بخش جعفریه قم برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، همزمان با اعیاد شعبانیه، از نوزده مبلغ فعال مدارس آموزش و پرورش بخش جعفرآباد که در برنامه شاد، تبلیغ مجازی داشتند، با حضور حجت الاسلام و المسلمین دهقانی، موسس مدرسه علمیه و امام جمعه این بخش و رئیس اداره آموزش و پرورش جعفریه تقدیر شد.

در این مراسم که در مدرسه علمیه حضرت معصومه سلام الله علیها جعفریه برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین دهقانی، موسس مدرسه علمیه حضرت معصومه سلام الله علیها و امام جمعه شهر جعفریه در سخنانی گفت: با توجه به گسترش عرصه ارتباطات در دنیای کنونی و تنوع در شیوه های برقراری ارتباط انسان ها با یکدیگر، تبلیغ هم دچار تحولی شگرف شده است که غفلت از این روش در عرصه تبلیغ دین، مسلما موجب خسران هایی خواهد شد. بنابراین یک مبلغ نیز باید همیشه با جدیدترین روش به تبلیغ دین بپردازد که امروزه تبلیغ مجازی در جایگاه خود از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
وی در ادامه مبلغان حوزه علمیه حضرت معصومه سلام الله علیها جعفریه را همیشه پرچمدار و پیشرو در امر تبلیغ دانست و از تمامی مبلغان به دلیل زحماتی که در این عرصه متقبل شدند، قدردانی کرد.
در ادامه آقای آزاد، رئیس اداره آموزش و پرورش بخش جعفر آباد، تبلیغ مجازی مبلغان در برنامه شاد را مثمر ثمر دانست و گفت: با توجه به اینکه تمامی مدارس آموزش و پرورش، مربی پرورشی و مشاوره ندارند، حضور مبلغان در مدارس بسیار مفید بوده و پاسخگوی سوالات شرعی دانش آموزان هستند و 
مبلغان در زمینه تربیت نیز  عملکرد بسیار خوبی داشتند.
در پایان خانم شاهمرادی، مدیر مدرسه علمیه حضرت معصومه سلام الله علیها، به برخی از برنامه های مبلغان مدارس آموزش و پرورش از جمله برگزاری مراسم مجازی صبحگاهی، مسابقات کتابخوانی، مهدویت، سخنرانی چند رسانه ای و ... اشاره کرد و  یادآور شد: با وجود کرونا که امکان تبلیغ حضوری در مدارس نبود، مبلغان نیز تبلیغ مجازی خود را از ابتدای مهر ماه آغاز کردند که در این مسیر نیز موفق بودند.
در پایان از تمامی مبلغان قدردانی شد.