دوره آموزش مجازی "باورهای روشن"با هدایای ویژه برگزار می شود

شناسه خبر : 105372

1400/01/14

تعداد بازدید : 42

دوره آموزش مجازی
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران هرمزگان از برگزاری دوره "باورهای روشن" خبر داد و گفت: این دوره آموزشی، در راستای تعمیق باورهای دینی و با جایزه سفر به مشهد مقدس برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم راضیه سلطان عباسی با اشاره به برگزاری دوره مجازی"باورهای روشن" با همکاری دفتر تبلیغات استان قم گفت: شرکت کنندگان پس از موفقیت در آزمون تمامی سرفصل های آموزشی، می توانند گواهینامه این دوره را کسب کنند.
 
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران هرمزگان، هدف از این دوره را تعمیق باورهای دینی بر اساس مبانی و تعالیم آسمانی دانست و اظهار داشت: این دوره به صورت غیرحضوری (آفلاین) از اول اردیبهشت لغایت اول شهریور برگزار می شود و طلاب، خانواده های آنان و عموم علاقه مندان می توانند در این (دوره مسابقه) شرکت کنند.
 
وی با اشاره به نحوه برگزاری آزمون دوره گفت: پس از ثبت نام، فایل های آموزشی بارگذاری و پس از انجام موفقیت آمیز هر آزمون که به صورت ۱۰ سوال چهار گزینه ای است، فایل بعدی فعال می شود. در صورت موفقیت در همه آزمون ها، گواهینامه صادر می شود. شایان ذکر است برای هر آزمون نیز در صورت موفقیت، به صورت جداگانه، گواهینامه صادر می شود.
 
خانم عباسی، عناوین این دوره را مسائل اعتقادی متنوع معرفی کرد و افزود: توحید و خداشناسی، وحی و خاتمیت، امامت، عدل، معاد، مهدویت، ولایت فقیه و حکومت اسلامی، دین شناسی و معرفت دینی، تشیع، هویت و تاریخ از رشته های مرتبط است که صدور گواهینامه و اهداء جوایز به تعدادی از شرکت کنندگان نیز انجام می شود.
 
وی در پایان اشاره کرد: شرکت کنندگان در صورت عدم قبولی در آزمون، می توانند چندبار در آزمون شرکت کرده و گواهینامه آموزشی باورهای روشن را دریافت کنند.