دیدار دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی با مدیر حوزه‌های علمیه خواهران

شناسه خبر : 111731

1400/06/25

تعداد بازدید : 1

دیدار دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی با مدیر حوزه‌های علمیه خواهران
حجت‌الاسلام و المسلمین حمید شهریاری دبیر کل مجمع تقریب مذاهب اسلامی با حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالکریم بهجت‌پور مدیر حوزه‌های علمیه خوهران کشور دیدار کرد.
به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران در این دیدار که پنجشنبه 25 شهریور در محل مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران برگزار شد، حجت‌الاسلام شهریاری با اشاره به کلان‌پروژه‌های دردست اقدام مجمع تقریب مذاهب اسلامی از «شبکه سعید» به عنوان یکی از این پروژه‌ها یاد کرد و ادامه داد: در این شبکه به دنبال مبادله کالا و خصوصا خدمات فرهنگی در سطح جهان اسلام میان تک‌تک اعضای امت اسلامی هستیم.
وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات فرهنگی در شبکه سعید منجر به تشکیل مرجع اطلاعاتی و ارتباطی میان مسلمانان می‌شود، ادامه داد: این بستر زمینه خدمات‌دهی و خدمات‌گیری مسلمانان نسبت به یکدیگر را فراهم می‌کند.
حجت‌الاسلام و المسلمین شهریاری اضافه کرد: این شبکه تنها بستر ارائه خدمات را فراهم می‌کند و اعضای امت اسلامی هستند که در آن نقش‌آفرین خواهند بود.
در این دیدار همچنین حجت‌الاسلام و المسلمین بهجت‌پور مدیر حوزه‌های علمیه خواهران از حضور و نقش‌آفرینی حجت‌الاسلام و المسلمین شهریاری در مجمع تقریب مذاهب اسلامی اظهار خرسندی و از فعالیت‌های آن مجمع تقدیر کرد.