ملاک‌ها و معیارهای معرفی افراد به دبیرخانه جایزه ملی البرز

شناسه خبر : 111768

1400/06/27

تعداد بازدید : 6

ملاک‌ها و معیارهای معرفی افراد به دبیرخانه جایزه ملی البرز
مدیر کل امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه های علمیه خواهران، ملاک‌ها و معیارهای معرفی افراد به دبیرخانه جایزه ملی البرز را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم طیبه غفاری در گفت و گویی اظهار داشت: هر ساله از بین طلاب استعداد برتر بر اساس ملاک ها و معیارهای مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر طلابی که حائز بالاترین امتیازات علمی، پژوهشی و تبلیغی شوند توسط مرکز امور نخبگان انتخاب و به بنیاد علمی البرز معرفی می‌شوند.

وی افزود: در سال جاری نیز چهار نفر از طلاب استعداد برتر خواهر که دارای سوابق علمی و پژوهشی موفق بودند توسط اداره کل امور نخبگان و استعدادهای برتر جهت بررسی و انتخاب از طریق مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر به بنیاد جائزه البرز معرفی شدند.

مدیر کل امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه های علمیه خواهران با بیان این که از بین این چهار نفر به تشخیص هیأت داوران بنیاد البرز  خانم زینب بهجت پور طلبه سطح 4 و استعداد برتر عرصه آموزش و پژوهش به عنوان نفر برتر انتخاب شد، ادامه داد: معاونت پژوهش حوزه های علمیه خواهران این موفقیت را به ایشان تبریک گفته و موفقیت های علمی بیشتر و فتح قله های دانش را برایشان آرزو دارد.

گفتنی است، بنیاد هر ساله به نخبگان، پژوهندگان، دانشجویان، دانش‌ آموزان و ممتازین حوزه علمیه جایزه بنیاد البرز را اعطا می کند و این جوایز طی مراسمی به همراه تجلیل از مقام والای چهره ماندگار، واقف زنده یاد حسینعلی البرز تقدیم می‌شود.

امسال مراسم تجلیل از نخبگان جایزه ملی البرز به دلیل محدودیت های کرونایی به صورت مجازی و از طریق شبکه‌های مجازی جایزه البرز، شبکه‌ راديويی فرهنگ و ایران صدا به صورت زنده و صوتی و تصویری پخش شد و طی آن خانم ها زینب بهجت پور و خدیجه حسین زاده و 5 نفر از طلاب برادر به عنوان برگزیده در بخش طلاب حوزه های علمیه حائز دریافت جایزه ملی البرز شدند.