مسائل و مشکلات پروژه ساختمان مدرسه علمیه ریحانه الرسول(س) یزد مورد بررسی قرار گرفت

شناسه خبر : 111855

1400/06/29

تعداد بازدید : 6

مسائل و مشکلات پروژه ساختمان مدرسه علمیه ریحانه الرسول(س) یزد مورد بررسی قرار گرفت
در دیدار مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد با مؤسس مدرسه علمیه ریحانه الرسول(س) یزد، میزان پیشرفت و وضعیت پروژه ساختمان این مدرسه و مسائل ومشکلات آن بررسی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام و المسلمین کارگر شورکی، مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد، به همراه معاون اداری مالی استان، از پروژه ساختمان مدرسه ریحانه الرسول(سلام الله علیها) یزد بازدید کردند.

در این بازدید که حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمدرضا ابویی، مؤسس مدرسه علمیه ریحانه الرسول(سلام الله علیها) یزد نیز حضور داشت، مدیر حوزه علمیه خواهران یزد، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت موجود و میزان پیشرفت این پروژه، از حمایت های مادی و معنوی موسس و سایر اعضای هیئت امناء مدرسه، تشکر و قدردانی کرد و مقرر شد اقدامات لازم جهت تامین اعتبار بابت تکمیل پروژه توسط موسس و با همکاری مدیریت استان انجام گیرد تا این پروژه زودتر به بهره برداری برسد.

 در این بازدید معاون اداری مالی استان، آقای نقیب احمدی اظهار داشت: این پروژه در زمینی به مساحت 2170 متر و با زیر بنایی بالغ بر 2400متر در سه طبقه به کمک خیرین و موسس مدرسه و مرکز مدیریت قم در حال ساخت می باشد و تا مرحله تکمیل دیوارکشی ساختمان پیش رفته است که بالغ بر 2میلیارد تومان برای آن هزینه شده است و برای تکمیل آن نزدیک به 5میلیارد تومان دیگر لازم است.

 وی اظهار امیدواری کرد با تلاش موسس و خیرین و دیگر مسئولین استان و با همکاری مرکز مدیریت حوزه خواهران بتوان بودجه لازم را جذب و این پروژه را به اتمام رسانید.

حجت الاسلام والمسلمین ابویی نیز ضمن تشکر از تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته توسط مدیریت استان در جهت ساخت این مدرسه علمیه، درباره تامین اعتبار جهت تکمیل ساختمان مدرسه قول همکاری لازم را داد و بر تکمیل آن تاکید نمود.