مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد با فرماندار یزد دیدار و گفت‌وگو کرد

شناسه خبر : 111856

1400/06/28

تعداد بازدید : 2

مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد با فرماندار یزد دیدار و گفت‌وگو کرد
مدیر حوزه علمیه خواهران یزد با فرماندار یزد به منظور بررسی پروژه های نیمه اتمام حوزه های علمیه خواهران در استان، دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام و المسلمین قوسیان، مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان یزد، در گفت و گویی از دیدار مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد با فرماندار یزد خبر داد و افزود: در این نشست، حجت الاسلام و المسلمین محمد کارگر شورکی، گزارشی از پروژه های مدارس علمیه خواهران شهرستان یزد ارائه و بر ضرورت اتمام این پروژه ها تاکیدکرد.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد، در این دیدار به اهمیت جایگاه حوزه علمیه خواهران در حل مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه و نیاز ضروری حوزه های خواهران به فضای آموزشی به منظور تربیت طلاب خواهر اشاره و اظهار امیدواری کرد: با تامین اعتبارات مورد نیاز و اختصاص آن از طرف فرماندار محترم، پروژه های نیمه تمام حوزه در شهرستان یزد هرچه سریعتر به اتمام برسد.

معاون اداری مالی حوزه علمیه خواهران یزد، در این دیدار، گزارشی از اعتبارات تملک دارایی در سال های قبل ارائه داد و درخواست تخصیص بودجه برای تکمیل پروژه مدارس علمیه خواهران در سال جاری را عنوان کرد.

در پایان این نشست آقای سیدمحمد رستگاری، فرماندار یزد، بر حل مشکلات و تخصیص بودجه برای اتمام پروژهای نیمه تمام حوزه های علمیه خواهران در شهرستان یزد قول مساعد داد.