پخش ویژه‌برنامه «قرار عاشقی» از مقابل گنبد و بارگاه ملکوتی سیدالشهداء(ع)

شناسه خبر : 111940

1400/06/30

تعداد بازدید : 22

پخش ویژه‌برنامه «قرار عاشقی» از مقابل گنبد و بارگاه ملکوتی سیدالشهداء(ع)
ویژه‌برنامه «قرار عاشقی» در آستانه ایام اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) از مقابل گنبد و بارگاه ملکوتی سیدالشهداء(ع) پخش می شود.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، در آستانه ایام اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفای ایشان و همچنین اولین سالگرد مرحوم دانیال عبداللهی، همکار پرتلاش و جهادگر حوزه های علمیه خواهران ویژه برنامه «قرار عاشقی» برگزار می شود.

این ویژه برنامه را اداره ارتباطات و همکاری های مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران با مشارکت معاونت فرهنگی تبلیغی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان همداناز مقابل گنبد و بارگاه ملکوتی حضرت سیدالشهدا(ع) برگزار می‌کند.

در این ویژه برنامه که ساعت 11 صبح روز یکشنبه 4 مهرماه 1400 با محوریت «قافله عشق و جاماندگان اربعین حسینی» برگزار می شود، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان به سخنرانی خواهد پرداخت.

مخاطبین این برنامه مدیران، اساتید، طلاب، مبلغان، دانش آموختگان، کارکنان و .... حوزه های علمیه خواهران در سراسر کشور  هستند و این برنامه به صورت زنده از طریق لایو مراسمات مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران به نشانی http://Live.whc.ir/marasem پخش خواهد شد.