مسائل و مشکلات حوزویان سیستان و بلوچستان بررسی شد

شناسه خبر : 112107

1400/07/08

تعداد بازدید : 6

مسائل و مشکلات حوزویان سیستان و بلوچستان بررسی شد
در نشستی با حضور رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور، مسائل و مشکلات خواهران و برادران حوزوی استان سیستان و بلوچستان بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، حجت الاسلام والمسلمین سیدجمال الدین میرمحمدی، در نشستی که به میزبانی مرکز خدمات حوزه علمیه سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار شد، با تسلیت ایام اربعین حسینی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، ابراز کرد: خداوند به ما توفیق دهد که وظیفه خودمان را نسبت به شهدا ادا کنیم و حقشان بر گردن ما حلال شود و بتوانیم قدمی در راستای اهداف حضرت امام خمینی(ره) ،مقام معظم رهبری و شهدای گرانقدر برداریم و روز قیامت شرمنده شهدا نباشیم.

وی افزود: مرکز خدمات حوزه یکی از عنایات و توجهات مقام معظم رهبری نسبت به حوزه های علمیه است و اگر مجموعه مرکز خدمات نبود، طلاب با مشکلات بسیاری رو به رو بودند.

رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور اظهار داشت: ۳۰سال از فعالیت مجموعه مرکز خدمات می گذرد و در هر دوره در حد وسع این مجموعه، خدمات خوبی به طلاب داده است. هر چند مرکز خدمات چند سالی دیر شروع به فعالیت کرد و نسبت به بخشی از معیشت، بیمه، مسکن و... عقب هستیم، اما در دهه گذشته رشد خوبی در سرویس دهی به طلاب از نظر فرهنگی و معیشتی داشته ایم و امیدواریم در آینده قدم های خوبی در این زمینه بر داریم.

در ابتدای این جلسه مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه سیستان و بلوچستان و مدیران حوزه های علمیه خواهران و برادران گزارشی از مدارس علمیه تحت پوشش و همچنین مسائل و مشکلات طلاب ارائه دادند.