سال تحصیلی مدرسه علمیه حضرت زینب(س) دهدشت آغاز شد

شناسه خبر : 112118

1400/07/07

تعداد بازدید : 4

سال تحصیلی مدرسه علمیه حضرت زینب(س) دهدشت آغاز شد
آیین آغاز سال تحصیلی جدید مدرسه علمیه حضرت زینب(س) دهدشت با حضور امام جمعه این شهر و نیز مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، آیین آغاز سال تحصیلی جدید مدرسه علمیه حضرت زینب(س) دهدشت، با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی وحدانی فر، امام جمعه این شهر و حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد جعفری مهر، مؤسس مدرسه و مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین وحدانی‌فر، در این مراسم در سخنانی، با بزرگداشت یاد و خاطره شهدا گفت: امنیت ما به برکت دفاع مقدس حاصل شده است.

امام جمعه دهدشت با اشاره به جایگاه حوزه علمیه در رشد معنوی و اخلاقی جامعه، گفت: مدرسه علمیه خواهران دهدشت از مدارس موفق کشور است که باید طلبه های در طراز انقلاب تربیت و پرورش دهند.

مدیرکل مرکز خدمات حوزه علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد هم در این مراسم با بیان اینکه موفقیت هر انسان در هر زمینه ای در گرو تلاش و کوشش اوست، اظهار داشت: خداوند وعده داده که به این تلاش برکت و مزد دهد. 

حجت الاسلام و المسلمین جعفری مهر با بیان اینکه همکاری و همفکری در مجموعه حوزه برای موفقیت طلاب ضرورت دارد، به تبیین انتظارات از اولیای طلاب پرداخت و به طلاب توصیه کرد: قدردان جوانی خود باشید و ضمن استفاده از فضا و امکانات موجود، نظم و برنامه را سرلوحه کار قرار دهید تا موفق شوید. 

وی  افزود: در صورت مطلوب شدن شرایط، ۱۰۰طلبه خوابگاهی در این مدرسه مستقر خواهند شد. 

خانم محمدزاده مدیر مدرسه علمیه خواهران دهدشت نیز ضمن تشریح شرایط خوابگاه و وضعیت آموزشی مدرسه، گفت:  دریافت واکسن و رعایت پروتکل های بهداشتی مورد تاکید قرار دارد. 

وی اضافه کرد: با هماهنگی شبکه بهداشت و درمان، از طلاب تست کرونا گرفته می شود.