معاون سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:

قدرت جمهوری اسلامی ایران به سمت جهانی‌شدن در حال پیشروی است

شناسه خبر : 112200

1400/07/09

تعداد بازدید : 25

قدرت جمهوری اسلامی ایران به سمت جهانی‌شدن در حال پیشروی است
معاون سياسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در تبیین دستاوردهای دفاع مقدس اظهارداشت: به برکت خون شهدا قدرت جمهوری اسلامی ایران به سمت جهانی‌شدن در حال پیشروی است.

 به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، آقای رضا قاسمیان در نشست سیاسی که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) مشگین‌شهر برگزار شد، در تبیین آثار و برکات دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس حاصل تقوا، توسل و رشادت رزمندگان سپاه اسلام بود و بسترساز اقتدار ایران اسلامی است.

وی افزود: ایران به برکت خون شهدا و اراده آهنین ملت، به خودباوری رسید و امروزه قدرت جمهوری اسلامی ایران با درهم شکستن مستکبران به سمت جهانی‌شدن در حال پیشروی است.

معاون سیاسی نماینده ولی فقیه در سپاه استان اردبیل تصریح کرد: قدرت‌های استکبار و صهیونیسم در منطقه در حال افول هستند و این امر به واسطه دستاوردهای ارزشمند دفاع مقدس و مقاومت به وقوع پیوسته است.

آقای قاسمیان وحدت و اتحاد ملت را عامل براندازی انحرافات و تهدیدها دانست و اذعان داشت: تجربه دوران دفاع مقدس نشان داد که اگر ملتی متحد و منسجم باشد، در برابر هر تهدیدی پیروز صحنه است.

تحلیل‌گر مسائل سیاسی، به روشنگری در رابطه با اهداف قرارداد ۲۵ساله ایران با چین پرداخت و گفت: ایران معتقد به امنیت مشترک است و هدف از  قرارداد ۲۵ساله با چین، جز امنیت و اقتصاد مشترک نیست.

وی در بررسی وضعیت افغانستان و روی کارآمدن طالبان گفت: موضع ایران در برابر طالبان براساس واقع‌بینی است و با تکیه بر مولفه امنیت‌خواهی مرزهای ایران و مردم افغانستان، اهداف خود را دنبال می‌کند.