موکب «دلدادگان حسینی» از سوی مدرسه علمیه حضرت معصومه(س) رودبار برپاشد

شناسه خبر : 112224

1400/07/08

تعداد بازدید : 5

موکب «دلدادگان حسینی» از سوی  مدرسه علمیه حضرت معصومه(س) رودبار برپاشد
مدیر مدرسه علمیه حضرت معصومه(س) رودبار، از برپایی موکب «دلدادگان حسینی» در روز اربعین با مشارکت طلاب و کادر این مدرسه خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، جمعی از طلاب و کادر مدرسه علمیه حضرت معصومه(س) رودبار، همزمان با ایام اربعین حسینی، موکب حسینی همراه با نمایشگاه عکس شهدا را در مسیر پیاده‌روی عزاداران حسینی در این شهر برپا کردند.

خانم حسنی در این باره گفت: با توجه به شرایط کرونایی کشور، بسیاری از محبان و شیعیان حضرت اباعبدالله‌الحسین(علیه‌السلام) از جمله طلاب رودبار نتوانستند روز اربعین در جوار حرم مطهر امام حسین(علیه السلام) حضور یابند و با پای دل، رهسپار حرم دوست شدند.

وی افزود: باتوجه به اینکه اربعین امسال با هفته دفاع مقدس مقارن شده، طلاب و کادر مدرسه علمیه حضرت معصومه(س)رودبار، با عشق و دلدادگی اقدام به برپایی موکب حسینی همراه با نمایشگاه عکس شهدا در مسیر پیاده‌روی عزاداران حسینی در محله پایین‌بازار رودبار نمودند.

مدیر مدرسه علمیه حضرت معصومه(س) بیان داشت: در این موکب، کادر مدرسه با بسته‌های نذری، بسته‌های ماسک و خرما از عزاداران پذیرایی کردند.

وی در ادامه افزود: همچنین غرفه کار با کودک و واکس صلواتی به نیت شهدای کربلا و هدیه به کودکان از دیگر برنامه‌های این موکب بود و حضور طلاب و کادر مدرسه علمیه رودبار در میان عزاداران، نماز جماعت و قرائت زیارت اربعین در مسجد جامع پایین بازار، پایان‌بخش این برنامه بود.