فراخوان پویش رسانه ای «من واکسن می‌زنم» اعلام شد

شناسه خبر : 112298

1400/07/20

تعداد بازدید : 14

فراخوان پویش رسانه ای «من واکسن می‌زنم» اعلام شد
سرپرست اداره رسانه و فضای مجازی حوزه‌های علمیه خواهران گفت: پیرو تأکید مدیر حوزه های علمیه خواهران در خصوص واکسینه شدن طلاب خواهر در برابر ویروس منحوس کرونا پویش «من واکسن می‌زنم» اجرا می شود.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، آقای جواد عابدینی در گفت و گویی اظهار داشت: پیرو تأکید مدیر حوزه های علمیه خواهران در خصوص واکسینه شدن طلاب خواهر در برابر ویروس منحوس کرونا و به منظور تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری و حمایت از کادر خدوم و پرتلاش درمان پویش «من واکسن می‌زنم» اجرا خواهد شد.

وی افزود: در این پویش رسانه ای مجموعه تولیدات کوتاه در قالب های رئال گرافیک،موشن و کمیک با استفاده از ظرفیت های رسانه ای داخلی تهیه و در فضای مجازی منتشر می شود.

سرپرست اداره رسانه و فضای مجازی حوزه های علمیه خواهران ادامه داد: باتوجه به اینکه در حال حاضر هیچ گونه کمبودی در زمینه تزریق واکسن وجود ندارد امید است در راستای ایمنی سازی افراد و جامعه با محوریت ارتقای سطح سلامت و مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا و رسیدن هرچه سریعتر به ایمنی جمعی ،تمامی طلاب خواهر در این پویش شرکت و همچنین از سایر اعضا خانواده و دوستان و اقوام نیز برای پیوستن به این اقدام اجتماعی دعوت نمایند تا  گامی در جهت قطع زنجیره انتقال ویروس و ارتقاء سلامت جامعه بردارند.

وی همچنین پیشنهاد داد: با توجه به تاثیر و اثرگذاری فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بر روند زندگی مردم، طلاب علاقمند و توانمند نسبت به تولید آثار کوتاه رسانه ای در این باره اقدام کنند.

 آقای عابدینی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند تولیدات خود را برای انتشار حداکثری به آدرس @fazayemajaziدر پیام رسان ایتا ارسال کنند.