معاون فرهنگی و تبلیغی حوزه های علمیه خواهران تأکید کرد:

ضرورت توانمندسازی خواهران طلبه در عرصه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی

شناسه خبر : 112376

1400/07/21

تعداد بازدید : 34

ضرورت توانمندسازی خواهران طلبه در عرصه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی
معاون فرهنگی و تبلیغی حوزه های علمیه خواهران با بیان این که خواهران طلبه در همه عرصه های فرهنگی و اجتماعی فعال هستند، گفت: توانمندسازی خواهران طلبه در عرصه های مختلف فرهنگی، آموزشی، پژوهشی، بصیرتی، اجتماعی و ... می تواند یاری گر ما در اجرای برنامه ها باشد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام والمسلمین تقی محدر، معاون فرهنگی و تبلیغی حوزه های علمیه خواهران در دیدار مسئول سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور با مدیر حوزه های علمیه خواهران اظهار داشت: خواهران در هر عرصه ای که ورود کرده اند شاهد رشد و شکوفایی در آن عرصه بوده ایم.

وی افزود: انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی با حضور زینب وار، بانوان و خواهران در صحنه به پیروزی رسید و تداوم انقلاب اسلامی نیز نیازمند بهره مندی از ظرفیت های بانوان جامعه اسلامی است.

معاون فرهنگی و تبلیغی حوزه های علمیه خواهران با بیان این که خواهران طلبه در همه عرصه های فرهنگی و اجتماعی فعال هستند، ادامه داد: باید از ظرفیت های خواهران طلبه و بسیجی به نحو احسن استفاده کنیم.

وی خاطرنشان کرد: توانمندسازی خواهران طلبه در عرصه های مختلف فرهنگی، آموزشی، پژوهشی، بصیرتی، اجتماعی و ... می تواند یاری گر ما در اجرای برنامه ها باشد.

حجت الاسلام والمسلمین محدر بهره مندی از ظرفیت خواهران طلبه در عرصه فضای مجازی را نیز بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: اگر حضور ما در فضای مجازی عالمانه و قوی باشد، دشمن نمی تواند با استفاده از این فضا فضای روانی جامعه را دچار تغییر کند.