مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس:

۸۵درصد اساتید مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس واکسینه شده اند

شناسه خبر : 112654

1400/07/28

تعداد بازدید : 59

۸۵درصد اساتید مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس واکسینه شده اند
مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس گفت: ۶۵درصد از طلاب و ۸۵درصد اساتید مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس واکسینه شده اند.
به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم راضیه سلیمانی طی گفتگویی بیان کرد: با توجه به آغاز سال تحصیلی و اهتمام بر حضوری شدن کلاس های درس و در راستای اجرای تصمیمات ستاد کرونا و پیرو منویات مقام معظم رهبری(دام ظله) در مراسم افتتاحیه سال تحصیلی جدید از طلاب و اساتید درخواست شد تا با مشارکت حداکثری و همگانی در طرح ملی  واکسیناسیون کرونا، شرایط لازم را برای پیشگیری از بیماری و  تشکیل کلاس های درس فراهم نمایند.
 
استاد حوزه تصریح کرد: با توجه به اینکه در طرح واکسیناسیون شرایط سنی نیز برداشته شده، تاکنون ۸۵درصد اساتید و ۶۵درصد طلاب مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس واکسن دریافت کرده اند.
 
خانم سلیمانی با اشاره به اهمیت طرح واکسیناسیون تاکید کرد: توجه به شبهات و دیدگاه تحجرگرایانه به این طرح، عامل مهمی است که می تواند در روند افزایش بیماری کرونا تاثیر داشته باشد.
 
مدیر مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) توصیه کرد: طلاب حوزه های علمیه در کاهش بیماری کرونا و مشکلاتی که به دنبال این بیماری است، نقش بسیار مهمی دارند و وظیفه دارند که در تسریع این طرح، حضور فعالانه داشته باشند.
 
استاد حوزه اذعان داشت: گروهی از مخالفان با مغالطه و جهل مردم برای رسیدن به اهداف خود، به شبهه افکنی پرداخته که توصیه می شود طلاب اطلاعات لازم را از منابع معتبر به دست آورده و به سیره علماء و بزرگان در برخورد با این مسئله توجه داشته باشند.
 
خانم سلیمانی با اشاره به بخشنامه ها و آیین نامه های دریافتی از مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران کشور، افزود: در صورت برگزاری کلاس ها به شیوه ی حضوری، تمهیدات لازم برای محیط مدرسه، خوابگاه و مهدکودک در نظر گرفته خواهد شد و با توجه به فراهم شدن شرایط مطلوب، کلاس ها حضوری خواهد شد.