آثار جدید مرکز نشر هاجر رونمایی می‌شوند

شناسه خبر : 113810

1400/08/22

تعداد بازدید : 70

آثار جدید مرکز نشر هاجر رونمایی می‌شوند
مراسم رونمایی از آثار جدید مرکز نشر هاجر در سال 1400 با حضور مدیر حوزه‌های علمیه خواهران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، مرکز نشر هاجر وابسته به مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران طی مراسمی از آثار جدید منتشر شده خود در سال 1400 رونمایی می کند.

این مراسم قرار است، با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم بهجت پور، مدیر و برخی از معاونان مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در هفته کتاب و کتابخوانی برگزار شود.

در این مراسم که بعد از نماز ظهر و عصر روز سه شنبه 25 آبان ماه 1400 در مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران برگزار می شود از 31 عنوان کتاب جدید مرکز نشر هاجر رونمایی خواهد شد.

«مرکز نشر هاجر» وابسته به مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران) افتخار دارد در جهت تحقق اهداف و رسالت عظیم حوزه های علمیه، یعنی گسترش فرهنگ و معارف اسلام ناب محمدی «صلی الله علیه و آله» و انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با بهره گیری از ابزارها و راهکارهای نوین و مناسب نسبت به چاپ و نشر کتب علمی و پژوهشی، اعم از کتب درسی و لوح های فشرده مورد نیاز مدارس علمیه خواهران سراسر کشور، گام های مفید و مؤثری برداشته و خود را برای تحقق اهداف والاتر و آینده ای درخشان آماده کند.

فروشگاه مرکز نشر هاجر در شهر قم، خیابان معلم، مجتمع ناشران، طبقه اول، واحد ۱۱۴ واقع شده و مخاطبان می‌توانند با مراجعه به فروشگاه، آثار مورد نظر خود را به صورت حضوری خریداری کنند و یا با مراجعه به فروشگاه اینترنتی مرکز نشر هاجر به نشانی https://hajarpub.ir/به صورت غیرحضوری کتاب های خود را تهیه نمایند.