مدیرعامل مرکز نشر هاجر خبر داد:

برپایی هشتمین نمایشگاه تخصصی کتاب در مدارس علمیه خواهران

شناسه خبر : 114034

1400/08/25

تعداد بازدید : 112

برپایی هشتمین نمایشگاه تخصصی کتاب در مدارس علمیه خواهران
مدیر عامل مرکز نشر هاجر از برپایی هشتمین نمایشگاه تخصصی کتاب ویژه مدارس علمیه خواهران خبر داد و گفت: این نمایشگاه از هفته کتاب تا هفته پژوهش به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، آقای احمد شایانفر در گفت وگویی با اشاره به برپایی نمایشگاه تخصصی کتاب در مدارس علمیه خواهران سراسر کشور، اظهار داشت: این نمایشگاه از سوی مرکز نشر هاجر و با همکاری معاونت پژوهش حوزه های علمیه خواهران برگزار خواهد شد.

وی افزود: هشتمین نمایشگاه تخصصی کتاب با شعار «کتابخوانان، آئینه‌داران پژوهش» با توجه به محدودیتهای این ایام و عدم حضور اکثریت طلاب در مدارس علمیه، به ‌صورت فروش اینترنتی، در پایگاه اطلاع رسانی مرکز نشر هاجر به نشانی https://hajarpub.irبرگزار میشود.

مدیرعامل مرکز نشر هاجر با بیان این که در این نمایشگاه، علاوه بر تخفیف‌های کتاب در فروشگاه اينترنتي که بین 10 تا 30 درصد است، 20 درصد نیز یارانه خرید کتاب (تا سقف 2 میلیون ریال) به طلاب، اساتید، کتابداران وکارکنان مدارس علمیه اهدا خواهد شد، ادامه داد: همچنین تا سقف مبلغ 20 میلیون ریال با تخفیف 20 درصدی به کتابخانه‌های مدارس علمیه متقاضی یارانه خرید اختصاص مي يابد.

وی خاطرنشان کرد: برای مساعدت بیشتر با خریداران کتاب نیز بخشی از هزینة پستی هر مرسوله به مبلغ 50 هزار ریال توسط مرکز نشر هاجر پرداخت خواهد شد.

آقای شایانفر گفت: اگر چه برپایی نمایشگاه حضوری و تورق کتابها بهوسیلة خوانندگان و کتاب دوستان، شور و شوق دیگری دارد، ولی فروش اینترنتی کتاب نیز دارای محاسنی همچون «سهولت و گستردگی در دسترسی»، «تنوع آثار با موضوعات مختلف(عرضه بيش از 3700 عنوان)»، «امکان مقایسه قیمت کتاب با سایر فروشگاه های اینترنتی» و «دریافت آثار در نشانی مورد نظر خریدار» است.

وی فرصت استفاده از یارانه خرید کتاب در هشتمین نمایشگاه تخصصی کتاب را تا 30 آبان ماه 1400 عنوان کرد و بیان داشت: متقاضیان دریافت یارانه و هزینه پست باید نام و نام خانوادگی و کدملی خود را به سامانه  ۱۰۰۰۳۱۰۱۵ ارسال کنند تا كد دريافت يارانه براي آنها ارسال شود.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با نحوه خرید کتاب می توانند با شماره تلفن 31015 –025 داخلی1 تماس بگیرند.