برنامه های مدارس علمیه خواهران اصفهان در هفته بسیج

شناسه خبر : 114509

1400/09/02

تعداد بازدید : 35

برنامه های مدارس علمیه خواهران اصفهان در هفته بسیج
سرپرست معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان اصفهان، از برگزاری برنامه های هفته بسیج در مدارس علمیه خواهران استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، ملیحه فلاحیان بیشه، سرپرست معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگاران، ضمن تشریح برنامه های هفته بسیج در مدارس علمیه استان، اظهار داشت: امروز بسیج نگهبان انقلاب است و همه ما وظیفه داریم برای حفظ و تداوم این نهاد مقدس تلاش کنیم.

وی با اشاره به اینکه هفته بسیج فرصتی است تا این شجره طیبه که به دست امام(ره) کاشته شد، به نسل نوجوان و جوان معرفی شود، افزود: ضروری است ارزش‌های انقلاب و نظام به انحای مختلف برای این نسل تبیین شود؛ مدارس علمیه خواهران اصفهان در این راستا اقدام به برگزاری نشست های بصیرتی و تبینی ویژه طلاب، دیدار با خانواده های شهدا جهت گرامیداشت مقام شامخ شهدا، تقدیر از بسیجیان فعال و فضاسازی مدارس نموده اند.

سرپرست معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان اصفهان، غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا جهت تجدید میثاق با آرمانهای امام و شهدا، بیان ویژگی های بسیج در کلام بزرگان با هدف بصیرت افزایی و آگاهی بخشی، برپایی مسابقات در رشته‌های مختلف هنری و رسانه‌ای، فعالیت گسترده در فضای مجازی با موضوع بسیج و جایگاه آن، اکران فیلم ها و معرفی کتب ارزشی در جهت تثبیت، شکل گیری و رشد روحیه ی ایثار و شهادت در فرزندان طلاب و طلاب را از دیگر فعالیت حوزه های علمیه خواهران استان برشمرد.

وی اظهار کرد: مدارس علمیه خواهران ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تجدید عهد با امام و مقتدای خویش، نائب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) امام خامنه‌ای(حفظه الله) آمادگی همه جانبه خود را در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و حضور در همه عرصه های مورد نیاز کشور اعلام می نماید.

سرپرست معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان اصفهان در پایان افزود: طلاب خواهر جهت پیشبرد اهداف عالیه نظام اسلامی با استفاده از مبانی غنی دینی و مبتنی بر اندیشه‌های حضرت امام خمینی(ره) و رهنمودهای امام خامنه‌ای و رشد و تعالی تفکر بسیجی از هیچ تلاشی فروگذار نبوده و با تربیت نسل انقلابی و بسیجی، پاسبان پرچم مقاومت، ایثار و ایستادگی که سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی عزیز علمدار آن بود، باشند.