ساختمان جدید مدرسه الزهرا(س) شهداد کرمان افتتاح شد

شناسه خبر : 114512

1400/09/01

تعداد بازدید : 29

ساختمان جدید مدرسه الزهرا(س) شهداد کرمان افتتاح شد
به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه علمیه خواهران مراسم افتتاحیه مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها شهداد برگزار گردید. در این مراسم با حضور مدیر حوزه علمیه خواهران استان به همراه معاون آموزش و معاون اداری مالی استان، امام جمعه محترم شهداد، اعضاء هیئت امنا و بخشدار محترم شهداد و تعدادی از مسئولان محلی، جناب حجت الاسلام والمسلمین الله وردی به ایراد سخن پرداختند. ا

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) شهداد با حضور مدیر و معاونان حوزه علمیه خواهران استان کرمان، امام جمعه شهر شهداد، اعضاء هیئت امنا و جمعی از مسئولان محلی افتتاح شد.

در این آیین، حجت الاسلام والمسلمین الله‌وردی، امام جمعه شهرستان شهداد، ضمن خوش آمدگویی به حاضران، از زحمات مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تقدیر کرد.

در ادامه این مراسم، خانم محمدی مدیر حوزه علمیه خواهران استان کرمان، بیان داشت: به فضل الهی و با تلاش بزرگوران بویژه موسس و امام جمعه، توفیق بهره برداری از ساختمان جدید مدرسه حاصل شده است، که ان شاءالله آغازی برای کارهای ارزنده توسط طلاب عزیز در این منطقه باشد.

در پایان مراسم، مدیر حوزه علمیه خواهران استان کرمان و هیات همراه و مسئولین شهرستان شهداد، از ساختمان مدرسه بازدید کرده و نشستی با طلاب و اعضای هیئت امنا، اساتید مدرسه برگزار شد و از مزارع و منابع پایدار مدرسه بازید صورت گرفت.