معاون آموزش حوزه علمیه خواهران گلستان:

کارگاه آشنایی با قابليت‌ها و بخش‌هاي جديد سامانه آموزش برگزار شد

شناسه خبر : 114635

1400/09/03

تعداد بازدید : 21

کارگاه آشنایی با قابليت‌ها و بخش‌هاي جديد سامانه آموزش برگزار شد
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران گلستان اعلام کرد: کارگاه آموزشی آشنایی با قابليت‌ها و بخش‌هاي جديد سامانه آموزش بصورت مجازی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، خانم زهرا جمالیزاده در گفتگویی بیان کرد: این معاونت برای ارتقای مهارت معاونان آموزش مدارس و بهره برداری بهتر از سامانه آموزش؛ جلسات آموزشی معرفي قابليت‌ها و بخش‌هاي جديد سامانه را برگزار کرد.

وی اعلام کرد: جلسات به صورت مجازی از تاریخ یکشنبه 23 آبان لغایت 2 آذر به تعداد ۶ جلسه در 12 ساعت برگزار شد.

معاون آموزش حوزه علمیه خواهران گلستان توضیح داد: در این جلسات تعداد 15 نفر از معاونین و همکاران محترم آموزش حضور یافته و با تمام قابلیت‌های سامانه بیش از پیش آشنا شدند.

خانم جمالیزاده عنوان کرد: همگام با موارد مختلف سامانه؛ آیین نامه‌های آموزشی سطوح تحصیلی 2، سه و چهار و ضوابط اجرایی کمیسیون آموزشی مرور شد؛ همچنین تفاوت‌های آیین نامه‌ای مربوط به طلاب تمام وقت و پاره وقت، طلاب مقطع سیکل و دیپلم  بیان شد و یک جلسه به آموزش قابلیت‌های سامانه اساتید اختصاص یافت.

وی در پایان اظهار کرد: جلسات معاونین آموزش استان‌ها در خردادماه توسط همکاران محترم مرکز برگزار و به حول و قوه الهی این ماموریت محوله در استان گلستان در آبان ماه اجرایی شد.