مدیر کل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران:

بانوان طلبه بسیجی نقش کلیدی در جهاد تبیینی و مقابله با خط تحریف دارند

شناسه خبر : 114700

1400/09/04

تعداد بازدید : 38

بانوان طلبه بسیجی نقش کلیدی در جهاد تبیینی و مقابله با خط تحریف دارند
مدیر کل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران گفت: حقیقتاً بانوان طلبه بسیجی نقش کلیدی در راستای جهاد تبیینی و مقابله با خط تحریف برعهده دارند.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم ماندانا جلالی در گفت‌وگویی ضمن گرامیداشت هفته بسیج، اظهار داشت: امروز یکی از رسالت های مهم بسیج و بسیجیان، تلاش در راستای جهاد تبیینی و مقابله با خط تحریف دشمن است به خصوص از بسیج اساتید و طلاب در این زمینه انتظار بیشتری می رود که ان شاءالله همچون گذشته موفق و سربلند باشند.

وی با اشاره به این که معمولاً اثرگذاری بانوان در حوزه های فرهنگی و تربیتی به مراتب بیشتر از آقایان است، افزود: در راستای جهاد تبیینی ما باید با شناخت و درک مناسب وارد کارزار جنگ نرم شده و در این راستا به تولید محتوا و عرضه و انتشار مطلوب آن ها به خصوص در فضای مجازی بپردازیم.

مدیر کل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران ادامه داد: البته یکی از بایسته ها در این زمینه آن است که تبیین در حد فهم عمومی و با ادبیات و بیان ساده و روان صورت گیرد، ضمن آن که یکی از عرصه های بسیار مهم حوزه کودک و نوجوان است که در برنامه ریزی ها باید بیش از پیش جدّی گرفته شود.

خانم جلالی خاطرنشان کرد: در این عرصه نیز بانوان طلبه با رویکرد بسیجی و جهادی بسیار می توانند مؤثر باشند که ان‌شاءالله بیش از پیش زمینه فعالیت مؤثر و قوی آن ها فراهم گردد.