با همکاری پژوهشکده زن و خانواده؛

کرسی ترویجی «جنسیت و داوری (امکان سنجی داوری زنان)» برگزار می‌شود

شناسه خبر : 120554

1400/12/15

تعداد بازدید : 155

کرسی ترویجی «جنسیت و داوری (امکان سنجی داوری زنان)» برگزار می‌شود
کرسی ترویجی «جنسیت و داوری (امکان سنجی داوری زنان)» با همکاری پژوهشکده زن و خانواده برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با همکاری پژوهشکده زن و خانواده، پژوهشگاه مطالعات اسلامی جامعه الزهرا(س) و هیئت حمایت از کرسی های نظریه پردازی(نقد و مناظره) شورای عالی انقلاب فرهنگی کرسی ترویجی «جنسیت و داوری (امکان سنجی داوری زنان)» را برگزار می‌ کند.

این کرسی ترویجی با ارائه حجت الاسلام والمسلمین حسین هوشمند عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و نقد حجج اسلام والمسلمین علی محمد حکیمیان عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و مهدی سجادی امین عضو هیئت علمی پژوهشکده زن و خانواده و خانم مریم برقعی مدیرگروه پژوهشی فقه و حقوق جامعه الزهرا(س) برگزار می شود.

کرسی ترویجی «جنسیت و داوری (امکان سنجی داوری زنان)» ساعت ۹ تا ۱۲ دوشنبه ۱۶ اسفند۱۴۰۰ برگزار می‌شود و دبیری علمی این کرسی را خانم فاطمه فرخنده پژوهشگر و استاد حوزه و دانشگاه بر عهده دارد.

این کرسی به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی در قم، پردیسان، میدان علوم، پژوهشگاه حوزه و دانشگاه برگزار می شود و همچنین علاقه مندان با مراجعه به لینک https://vc.rihu.ac.ir/ch/meetingمی توانند به صورت مجازی در این کرسی ترویجی شرکت کنند.