آیت الله العظمی نوری همدانی در پیامی به مناسبت روز قدس:

بر هر انسان آزاده‌ای لازم است انزجار خود را نسبت به جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیست اعلام بدارد

شناسه خبر : 122011

1401/02/06

تعداد بازدید : 65

بر هر انسان آزاده‌ای لازم است انزجار خود را نسبت به جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیست اعلام بدارد
بر هر انسان آزاده ای لازم است به هر طریق ممکن انزجار خود را نسبت به جنایات رژیم کودک کش و نامشروع صهیونیست اعلام بدارد و با حضور پرشور این جنایت را محکوم نماید و در موضوع راهپیمایی که نماد یک حرکت اعتراضی نسبت به این جنایت است طبق نظر مسئولان بهداشت و درمان و رعایت مسائل مربوط به وضع بیماری موجود در کشور عمل شود.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، متن پیام حضرت آیت الله نوری همدانی به مناسبت روز قدس به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سالیان متمادی است که بشریت شاهد ظلم وستم عده ای غاصب نسبت به مردمی مظلوم می باشد و هر روز این ستم ها افزایش می یابد و سکوت مجامع بین المللی مرگبارتر و زجرآورتر است و همانطورکه امام راحل رحمت الله علیه فرمودند، مسئله محوری و اول جهان اسلام مسئله قدس شریف است.

بر هر انسان آزاده ای لازم است به هر طریق ممکن انزجار خود را نسبت به جنایات رژیم کودک کش و نامشرع صهیونیست اعلام بدارد و با حضور پرشور این جنایت را محکوم نماید و در موضوع راهپیمایی که نماد یک حرکت اعتراضی نسبت به این جنایت است طبق نظرمسئولان بهداشت و درمان و رعایت مسائل مربوط به وضع بیماری موجود در کشور عمل شود.

ان شاءالله ملت ایران بار دیگر این تجاوز و ظلم را محکوم خواهند نمود و شکی نیست با اراده خداوند متعال و همبستگی ملت های آزاده دنیا رژیم نامشروع صهیونیستی از بین خواهد رفت.

ان شاءالله

حسین نوری همدانی