مدیرعامل مرکز نشر هاجر خبر داد؛

خرید کتاب درسی با 60 درصد تخفیف در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

شناسه خبر : 122150

1401/02/10

تعداد بازدید : 323

خرید کتاب درسی با 60 درصد تخفیف در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران
مدیرعامل مرکز نشر هاجر از فرصت خرید کتب درسی سال تحصیلی جدید برای طلاب در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با 60 درصد تخفیف خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، آقای احمد شایانفر در گفت و گویی از آغاز به کار سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران از روز 21 اردیبهشت ماه 1401 به صورت حضوری و مجازی خبر داد و اظهار داشت:  طلاب می توانند در این نمایشگاه با استفاده از بن کتاب و تخفیف نمایشگاهی، کتب درسی خود را با 60 درصد تخفیف خریداری کنند.

وی با بیان این که بن کتاب صرفا در خرید مجازی نمایشگاه فعال می شود، افزود: این فرصت بسیار مناسبی برای طلاب خواهر در سراسر کشور است، تا بدون دغدغه و تنها با ورود به سایت نمایشگاه کتاب تهران به نشانی https://bon.tibf.irو انتخاب کتاب مورد نیاز در صورت موجود بودن، کتاب های درسی و یا غیر درسی خود را تهیه نمایند.

مدیرعامل مرکز نشر هاجر ادامه داد: برای شناخت و راحتی طلاب خواهر، لیست کتاب های درسی سال تحصیلی 1400-1401 طی بخشنامه ای به مدارس ارسال شده است، تا طلاب بتوانند انتخاب دقیق تری برای کتاب های مرتبط با پایه تحصیلی خود داشته باشند.

گفتنی است، سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه https://ketab.ir/برگزار می‌شود.