استاد حوزه علمیه خواهران:

مادران برای تربیت صحیح و الهی فرزندان خود وقت بگذارند

شناسه خبر : 122151

1401/02/10

تعداد بازدید : 133

مادران برای تربیت صحیح و الهی فرزندان خود وقت بگذارند
مدیر موسسه آموزش عالی حوزوی ریحانة الرسول(س) ساوه با تشویق به فرزندآوری، گفت: مادران برای تربیت صحیح و الهی فرزندان خود وقت بگذارند، زیرا در قیامت تربیت صحیح و نادرست فرزندان، پاداش و عقوبت والدین را به دنبال دارد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، به همت معاونت فرهنگی موسسه آموزش عالی حوزوی ریحانه الرسول(س) ساوه و با همکاری موسسه قرآنی بشری، مراسمی با حضور جمعی از مربیان و بانوان قرآنی و طلاب در سالن اجتماعات موسسه ریحانة الرسول برگزار گردید.

خانم نجیبه کرمی با اشاره به لزوم قدردانی نعمت های الهی، گفت: خداوند نعمت های فراوانی را در اختیار انسان قرار داده است که از مهم ترین این نعمت ها، وجود فرزندان است.

مدیر موسسه آموزش عالی حوزوی ریحانة الرسول سلام الله علیها ساوه، با تشویق به فرزندآوری، افزود: مادران برای تربیت صحیح و الهی فرزندان خود وقت بگذارند، زیرا در قیامت تربیت صحیح و نادرست فرزندان، پاداش و عقوبت والدین را به دنبال دارد.

وی در ادامه افزود: برخی والدین تلاش دارند تا امکانات رفاهی و مالی در زندگی فراهم گردد و سپس جهت فرزندآوری اقدام نمایند، در صورتی که فرزند آوری موجب افزایش و برکت در روزی خواهد شد.

مدیر موسسه آموزش عالی حوزوی ریحانة الرسول سلام الله علیها ساوه گفت: آشنایی با اماکن مقدسه و ارتباط با مساجد و حضور فرزندان در این اماکن در تربیت دینی فرزندان موثر خواهد بود.