راه‌اندازی پايگاه جامع رمضان و برگزاری برنامه های فرهنگی از سوی مدرسه علمیه الزهراء(س) بندرعباس

شناسه خبر : 122286

1401/02/14

تعداد بازدید : 88

 راه‌اندازی پايگاه جامع رمضان و برگزاری برنامه های فرهنگی از سوی مدرسه علمیه الزهراء(س) بندرعباس
معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهراء(س) بندرعباس گفت: پايگاه جامع رمضان در ماه مبارک رمضان در این مدرسه علمیه آغاز به کار کرد و طرح هر خانه یک مکتب‌،خانه در ایام ماه مبارک رمضان در این پایگاه جامع اجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم فهیمه پودات طی گفتگویی بیان کرد: طرح هر خانه يك مكتب خانه، به همت كانون قرآن و عترت مدرسه علميه الزهراء(سلام الله عليها) بندرعباس به مدت سي روز در ايام ماه مبارك رمضان برگزار شد.

معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه الزهراء(س) بندرعباس اذعان داشت: اين طرح در هيئت مجازي الزهراء(سلام الله عليها) به عنوان پايگاه جامع برای عموم مردم، مبلغین مدرسه و دانش آموختگان با هدف ارسال محتواي روزانه رمضانيه به کانال ها و گروه هاي خانوادگی با بيش از ۲۰۰ مخاطب از اول رمضان شروع به فعاليت كرد.

وی با اشاره به ديگر برنامه هاي اين طرح، افزود: مراسم جزء خوانی روزانه قرآن کریم در گروه های مجازی و منازل،  سخنرانی های اخلاقی و معرفتی همراه با مسابقه، احکام ویژه ماه رمضان، مسابقه حفظ سوره یس، مسابقه عکاسی از محافل قرآنی خانگی، سفره افطار و مراسم های خانگی در ماه رمضان، مسابقه حفظ پنج سوره کوتاه همراه با معنی به صورت شعر و مسابقه نقاشی با موضوع ماه رمضان ویژه کودکان، از ویژه برنامه طرح هر خانه یک مکتب خانه است.

خانم پودات، اعزام مبلغ به مدارس، اداره های دولتی و غیردولتی، مدارس، صداوسیمای خلیج فارس، برگزاری مراسم شب های قدر ویژه عموم بانوان و جزء خوانی قران کریم با همکاری مجموعه فرهنگی تربیتی مشکات، برگزاری یادواره شهیده فاطمه نیک در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان، راه اندازی کانال جامع زلال احکام با هدف پاسخگویی به احکام طلاب، را از دیگر فعالیت های این مدرسه علمیه در ماه مبارک رمضان امسال برشمرد.