معاون آموزش مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس:

مدرسه علمیه الزهراء(س) بندرعباس ظرفیت پذیرش بیش از ۱۰۰ طلبه را دارد

شناسه خبر : 122287

1401/02/13

تعداد بازدید : 129

مدرسه علمیه الزهراء(س) بندرعباس ظرفیت پذیرش بیش از ۱۰۰ طلبه را دارد
معاون آموزش مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس گفت: مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس، در سال ۱۴۰۱، ظرفیت پذیرش ۱۱۰ طلبه را دارد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم زبیده زینلی تختی در گفتگویی بیان کرد: مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) از سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را شروع کرده و هم اکنون دارای ۱۸ استاد، حدود ۲۰۰ طلبه و بیش ۴۰۰ فارغ التحصیل است.

معاون آموزش مدرسه علمیه الزهراء(س) بندرعباس، با اشاره به شرایط تحصیل در حوزه علمیه خواهران، اذعان داشت: این مدرسه از خواهران علاقمند به تحصیلات حوزوی، در مقطع عمومی(سطح دو) و دارای دیپلم و بالاتر و داشتن حداکثر سن ۴۰ سال ثبت نام به عمل می آورد.

خانم تختی، تربیت بانوان مومن، متعهد و بصیر انقلابی در راستای تبلیغ فرهنگ و معارف اسلامی از اهداف نظام تعلیم و تربیت حوزه های علمیه دانست.

استاد حوزه اذعان داشت: داوطلبان جهت ثبت نام تا پایان اردیبهشت ماه مهلت دارند با مراجعه به سایت paziresh.whc.ir یا به صورت حضوری در مدرسه علمیه الزهراء(س) بندرعباس ثبت نام کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های 09017697478، 07633344554 و 07633339460 تماس حاصل نمایند.