معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان همدان خبر داد:

برگزاری دوره تکمیلی ادبیات تبلیغی اقناع اندیشه های نسل آینده در همدان

شناسه خبر : 122404

1401/02/20

تعداد بازدید : 102

برگزاری دوره تکمیلی ادبیات تبلیغی اقناع اندیشه های نسل آینده در همدان
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان همدان، از برگزاری دوره تکمیلی ادبیات تبلیغی اقناع اندیشه نسل آینده، ویژه دوره تربیت مبلغ دانش آموزی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان همدان در گفتگویی، از برگزاری دوره تکمیلی ادبیات تبلیغی اقناع اندیشه نسل آینده، ویزه دوره تربیت مبلغ دانش آموزی خبر داد و گفت: به منظور تربیت نیروهای کارآمد و مستعد به منظور خدمت فعال و تاثیرگذار در عرصه مدارس آموزش و پرورش این دوره برگزار می شود.

خانم مریم جان جان گفت: از آنجا که متعالی ترین هدف آموزش و پرورش، تربیت دینی دانش آموزان است، و از وظایف خطیر و رسالت اصلی حوزه، تربیت نیروهای متخصص و متعهد در این عرصه جهت پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان است، در همین راستا، مرحله اول دوره مقدماتی تربیت مبلغ دانش آموزی در بهمن ماه گذشته برگزار شد و فراگیران بعد از گذراندن مصاحبه و دوره غیرحضوری و کاروزی، به مرحله تکمیلی راه یافتند.

معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان همدان، اظهار کر: دوره تکمیلی تربیت مبلغ دانش آموزی از سوی معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان همدان،  ویژه مبلغان  مدارس علمیه خواهران استان و مستعد، توانمند و علاقه‌مند به فعالیت در حوزه  دانش آموزی (نوجوان و جوان) برگزار می‌شود.

خانم جان جان با اشاره به ضرورت و تربیت نیروی متعهد و کارآمد در شرایط  این زمان و مخاطبین  این دوره گفت: تعداد فراگیران پذیرفته شده 48 نفرند که در دوره مقدماتی علاوه بر مصاحبه و گذراندن انواع مهارت‌های ارتباطی، کلاس‌داری، سخنوری، کارورزی و ...و کسب امتیاز لازم به مرحله تکمیلی راه یافته اند.

وی با بیان اینکه این دوره ها در توانمندسازی مبلغان در عرصه  خدمت به انقلاب و دین  مثمر ثمر است، افزود: دوره با بهره مندی از تجارب اساتید برجسته کشوری در تاریخ ۲۲و۲۳اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۸الی ۱۹ در موسسه آموزش عالی فدک برگزار می شود و امید است بتوانیم با این فعالیت ها به اهداف متعالی اسلام دست یابیم.