کارشناس مسائل سیاسی سپاه شهرستان پارس‌آباد:

وارونه‌نمایی حقایق از اهداف دشمن در جنگ نرم است

شناسه خبر : 122451

1401/02/20

تعداد بازدید : 49

وارونه‌نمایی حقایق از اهداف دشمن در جنگ نرم است
کارشناس مسائل سیاسی سپاه شهرستان پارس‌آباد، با اشاره به اهداف دشمنان ایران گفت: شکستن زنجیره تواصی و وارونه‌نمایی حقایق از اهداف دشمن در جنگ نرم است.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، آقای افشار تیمورپور، در نشست سیاسی در مدرسه علمیه ثامن‌الحجج(علیه‌السلام) پارس‌آباد، گفت: یکی از نیازهای امروز جامعه، برخورداری و ارتقاء سواد رسانه‌ای است چراکه سواد رسانه‌ای سلاحی در مقابل مکر دشمنان است.

وی افزود: بصیرت و صبر و استقامت، دو وظیفه اساسی مردم در مقابل توطئه‌های دشمنان انقلاب است که اگر این دو عنصر وجود داشته باشد، دشمن توانایی انجام هیچ کاری را بر علیه نظام اسلامی نخواهد داشت.

کارشناس مسائل سیاسی سپاه شهرستان پارس‌آباد، به اساسی‌ترین حربه رسانه منافقین اشاره کرد و بیان داشت: دگرگونی حقیقت یکی از اساسی‌ترین حربه‌های رسانه‌ای دشمنان است که ملت بیدار ایران باید در مقابل این توطئه‌ها هوشیار باشند.

آقای تیمورپور به سیاست‌گذاری صحیح در حوزه سواد رسانه‌ای و اعتمادسازی از سوی رسانه‌ها در جامعه تاکید کرد و افزود: اگر در فرآیند اطلاع‌رسانی اعتمادسازی صحیحی صورت گیرد، مردم به رسانه‌های معاند روی نخواهند آورد و اخبار و اطلاعات را از طریق رسانه‌هایی که اعتماد‌سازی را سرلوحه کار خود قرار داده‌اند دریافت می‌کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: شکستن زنجیره تواصی و وارونه‌نمایی حقایق، از اهداف دشمن در جنگ نرم است که با اتکاء بر مهارتی که منجر به شناخت رسانه‌ای می‌شود می‌توان خط بطلانی بر اهداف دشمنان زد.