بانوی طلبه جهادگر گیلانی درگذشت

شناسه خبر : 122511

1401/02/19

تعداد بازدید : 87

بانوی طلبه جهادگر گیلانی درگذشت
خانم محبوبه آقاجانی، بانوی طلبه جهادگر و معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمیه(س) رودسر درگذشت.
 
به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، مرحومه محبوبه آقاجانی، بانوی طلبه جهادگر و مسئول کانون سفیران رضوان و معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمیه(س) شهرستان رودسر طی سانحه تصادف دارفانی را وداع گفت.
 
حجت الاسلام حبیبی، مدیر حوزه علمیه خواهران استان گیلان در پیامی ضمن تسلیت درگذشت این بانوی طلبه جهادگر، آورده است:
 
«بسمِ اللهِ الرَّحمَنِ الرَّحیمِ»
 
«وبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ»
 
با تأسف فراوان ضایعه درگذشت سرکار خانم آقاجانی علیهاالرحمه را دریافت کردم؛ فاضله‌ای پرتلاش که به جهاد کبیر در علم و عمل اعتقاد راسخ داشت و اخلاق کریمه‌اش مورد ستایش همگان به ویژه همکاران محترمش بود.
 
اینجانب مصیبت وارده را به جمیع بازماندگان و نیز همه طلاب و همکاران حوزه علمیه خواهران گیلان تسلیت عرض می‌نمایم و از خداوند منان برای آن مرحومه، رحمت و رضوان و برای بازماندگان عافیت و مغفرت تمنا دارم.
 
  
 
 
‌پیام تسلیت فرمانده سپاه قدس گیلان در پی درگذشت معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران رودسر
 
همچنین فرمانده سپاه قدس گیلان، در پیامی درگذشت حاجیه خانم محبوبه آقاجانی، فرمانده پایگاه شرف النساء رودسر و معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران رودسر را تسلیت گفت.
 
در پیام سردار محمد عبدالله پور آمده است؛
 
انا لله و انا الیه راجعون
 
با نهایت تاسف و اندوهی فراوان درگذشت ناگهانی حاجیه خانم محبوبه آقاجانی، معاونت فرهنگی حوزه علمیه خواهران رودسر و فرمانده پایگاه بسیج خواهران شرف النسا رودسر را صمیمانه تسلیت عرض نموده و علو درجات برای آن مرحومه و صبر و شکیبایی برای بازماندگان خواستارم.
 
این خواهر بسیجی در دوران خدمتش جهادگونه در عرصه های مختلف مبارزه با کرونا، رزمایش کمک مؤمنانه و همچنین اجرای برنامه ها و اهداف بسیج در بخش های مختلف موثر و ثابت قدم بود و ثمرات و خدمات ارزشمندی را از خود به جای گذاشت و فقدان این بانوی بسیجی موجب تاثر فراوان گشت که اینجانب عرض تسلیت فراوان به خانواده وی و جامعه بسیجیان شهرستان رودسر دارم، امید است راه این خواهر بسیجی توسط بانوان بسیجی استمرار داشته باشد.
 
سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله پور
فرمانده سپاه قدس گیلان