استاد مدرسه علمیه فاطمه‌الزهراء(س) شهرستان نمین:

آبادی ویرانی‌های هجمه‌های فرهنگی با جهاد تبیین میسر می‌شود

شناسه خبر : 122624

1401/02/26

تعداد بازدید : 133

آبادی ویرانی‌های هجمه‌های فرهنگی با جهاد تبیین میسر می‌شود
استاد مدرسه علمیه فاطمه‌الزهراء(س) شهرستان نمین، با بیان اینکه جهاد تبیین وظیفه‌ای دینی و سلاحی برای مقابله با دشمنان است، گفت: آبادی ویرانی‌های هجمه‌های فرهنگی، با جهاد تبیین میسر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، خانم معصومه کریمی در نشستی که با موضوع "جهاد تبیین" در مدرسه علمیه فاطمه‌الزهراء(سلام‌الله‌علیها) شهرستان نمین برگزار شد، به اهداف و دستاوردهای دشمنان اسلام اشاره کرد و افزود: دولتمردان و دشمنان غربی در طی سالهای اخیر علاوه بر جولان در فضای حقیقی، مدیریت فضای مجازی را به دست گرفته‌اند و با ساخت انواع فیلم و کلیپ و توزیع آن در دنیای مجازی و با مشوش‌ساختن اذهان عمومی به‌ ویژه نسل جوان، آنها را مقهور و شیفته دنیای مجازی کرده‌اند.

وی تصریح کرد: وضعیت نابسامان جامعه حاکی از عدم تبیین و تدبیر صحیح استفاده از امکانات فضای مجازی برای همه اقشار است و در این میان راحت‌طلبی خانواده‌ها و عدم تربیت صحیح فرزندان، بستر را برای دشمنان فراهم کرده است.

استاد مدرسه علمیه خواهران شهرستان نمین اظهار داشت: جهاد تبیین وظیفه‌ای دینی و فراملی و سلاحی برای مقابله با دشمنان است، همانطور که جهاد سازندگی ویرانی‌های جنگ را آباد کرد، برای آبادی ویرانی‌های هجمه‌های فرهنگی نیز باید با جهاد تبیین وارد عمل شویم.

خانم کریمی اظهار داشت: خواهران طلبه هرگز از جهاد تبیین غافل نشوند و با گام برداشتن در این مسیر، مدیریت و تبیین مسائل دنیا را به دست گیرند.